عمومی

در آستانه نوروز، مسئولان نظارت خود را بر بازار بالا ببرند و بازاریان نیز انصاف را رعایت کنند.

امام جمعه زیرکوه،گفت:در آستانه نوروز، مسئولان نظارت خود را بر بازار بالا ببرند و بازاریان نیز انصاف را رعایت کنند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام مرتضایی نیا در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر حاجی آباد،با تبریک میلاد امیرالمومنین ع گفت: ان شاالله هیات های مذهبی این ایام را پرشور برگزار کنند.
وی با اشاره به ایام اعتکاف،گفت: اعتکاف نیز یکی از برکات انقلاب است و همه ساله شاهد رشد معتکفین هستیم.
خطیب جمعه زیرکوه از خیرین خواست با توجه به قیمت های بالای مواد غذایی،به امر اعتکاف کمک کنند تا این سنت حسنه در شهرستان رونق بگیرد.
مرتضایی نیا با اشاره به اهدای نشان ذوالفقار به سردار سلیمانی ،خاطرنشان کرد: این نشان، نشانه رضایت ولایت فقیه از سردار سپاه اسلام و کسانی که از حریم اهل بیت در سوریه و عراق دفاع کردند، است.
وی به انتصاب آیت الله رییسی به عنوان رئیس دستگاه قضا،اشاره کرد و این انتصاب شایسته را به فال نیک گرفت و گفت: همه ما برای ایشان آرزوی توفیق داریم.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به سفارشات مقام معظم رهبری در معرفی آیت الله رئیسی ،گفت: عمل به این سفارشات ارزشمند،راه تعالی دستگاه قضایی کشور است.
وی با اشاره به پیامدهای سفر سه روزه رئیس جمهور ایران به عراق،اذعان داشت: این سفر ارزشمند پیامدهای بسیار خوبی را به همراه داشت و پیام هایی برای دشمنان به همراه دارد.
امام جمعه زیرکوه به آغاز سال جدید اشاره کرد و گفت: انچه در این ایام نوروز مهم است،توجه به محرومین است.
وی با بیان اینکه ما شرمنده مردم هستیم،از مسئولین خواست نظارت خود را بر بازار و قیمت ها بالا ببرند و بازاریان نیز انصاف را رعایت کنند.
حجت الاسلام مرتضایی نیا ادامه داد: احسن الحال که در دعای تحویل سال آمده است،همان خدمت به مردم است.
امام جمعه زیرکوه،در اخرین خطبه سال ۹۷ از حضور باشکوه مردم در نماز جمعه تقدیر کرد و گفت: انچه در توان من باشد از حق و حقوق مردم شهرستان دفاع خواهم کرد و از هجمه ها و افراد هم واهمه ای نداشته و ندارم و انچه برای من مهم است ،رضایت خداوند ،سرباز ولایت بودن و خط قرمزهای نظام است.
امام جمعه زیرکوه از مسئولین شهرستان تشکر کرد و گفت: کم کاری هایی هست و امیدوارم این کم کاری ها جبران شود.
وی از فرماندار جدید شهرستان خواست: با روحیه جهادی در راه رفع مشکلات مردم گام بردارند و تا می توانتد به درد مردم برسند و از حقوق حقه مردم دفاع کنند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا