عمومی

در راستای حفظ ارزشها و آرمانهای نظام و تامین و برقراری امنیت پایدار ذره ای کوتاه نخواهیم آمد

فرمانده انتظامی زیرکوه گفت: در راستای حفظ ارزشها و آرمانهای نظام و تامین و برقراری امنیت پایدار ذره ای کوتاه نخواهیم آمد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، سرهنگ جواد بخشی در جمع نمازگزاران جمعه شهر حاجی آباد باتنسلیت ایام حزن و اندوه آل الله و تبریک آغاز هفته نیروی انتظامی اظهارداشت: هفته نیروی انتظامی از 14 مهر ماه با شعار پلیس برای امنیت و امنیت برای همه آغاز شده است.
فرمانده انتظامی زیرکوه خاطرنشان کرد:امنیت یک مقوله بسیار مهم در جامعه است و در احادیث و روایات نیز از امنیت به عنوان یک نعمت یاد شده است.
وی اذعان داشت:امنیتی که امروز در کشور وجود دارد به برکت ولایت فقیه و خون شهدایی است که در مرزهای کشورو کیلومترها دور تر از مرزها با تقدیم جان خود از میهن عزیزو آرمانهای نظام دفاع می کنند.
فرمانده انتظامی زیرکوه گفت:پایداری و تولید امنیت در مناطق مرزی بخصوص شهرستان مرزی زیرکوه به دست پرتوان همه مردم مرزنشین رقم خورده است و مرزنشینان غیور ما سنگربانان و مرزبانان واقی مرزهای ما با کشور افغانستان هستند که امروز همچون سپری محکم و آهنین در برابر اشرار، ضد انقلاب و تبهکاران ایستاده اند و باید به این مردم آفرین گفت.
بخشی اذعان داشت:ما به وجود این مردم افتخار می کنیم و افتخار می کنیم امروز خادم معظم شهدا، جانبازان،‌ایثارگران و مردم هستیم و بدون منت برای مردم تلاش می کنیم تا کشاورز و دامدار و مرزنشین ما در خانه های خود با آرامش و امنیت کامل زندگی می کنند.
وی ادامه داد: از تاسیس فرماندهی انتظامی شهرستان می گذرد و امروز خرسندیم در کنار مردم با یک روحیه تعاملی بسیار قوی در راستای مقابله با هنجار شکنان کوتاه نیامدیم و ذره ای هم عقب نشینی نخواهیم کرد.
فرمانده انتظامی زیرکوه تاکید کرد:در راستای حفظ ارزشها و آرمانهای نظام و تامین و برقراری امنیت پایدار در این منطقه مرزی ذره ای کوتاهی نخواهیم کرد.
بخشی بیان داشت:وظیفه کوچک ما خدمت رسانی و برقراری امنیت برای مردم است و در ۴۸ ساعت گذشته باند سارقین احشام و منازل متلاشی و دستگیر شد و به مقامات قضایی معرفی گردیدند.
وی ادامه داد:حضور در نمازجمعه،صبحگاه مشترک، غبارروبی گلزار شهدا، ویزیت رایگان،تقدیر از موتورسواران قانونمند وخودروهای توقیفی از برنامه های نیروی انتظامی زیرکوه در هفته ناجا خواهد بود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا