عمومی

در راه اجرایی نمودن فرمایشات مقام معظم رهبری با هیچکس تعارف نداریم

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه گفت:فصل الخطاب ما فرمایشات مقام معظم رهبری است و در راه اجرایی نمودن فرمایشات ایشان با هیچکس تعارف نداریم.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،به مناسبت هفته بسیج،امام جمعه و جمعی از علما و روحانیون شهرستان زیرکوه با فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه دیدار کردند.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه در این دیدار ، اظهارداشت:فصل الخطاب ما فرمایشات مقام معظم رهبری است و در راه اجرایی نمودن فرمایشات ایشان با هیچکس تعارف نداریم.
سروان کریمی خاطرنشان کرد: تعامل با همه افراد واقشار در اولویت کار ما خواهد بود و به دنبال جذب همه اقشار به سمت بسیج هستیم.
وی اذعان داشت:نیاز جامعه امروز این است که همه با هم با وحدت و همدلی با هم کار کنند و بنا به مقتضیات و شرایط روز باید در مناطق و زمینه های مختلف کار کنیم.
کریمی بیان کرد: الحمدلله روحیه بسیجی در شهرستان زیرکوه وجود دارد و کارها بسیار خوب پیش می رود.
وی ادامه داد: به حضور طلاب و روحانیون در برنامه ها و فعالیت های مختلف شدیدا نیاز داریم.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه با اشاره به پیروزی بزرگ جبهه مقاومت، گفت: آرزوی ما این بود که لبخند را بر لبان مقام معظم رهبری ببینیم و خدا را شاکریم که وعده بزرگ سردار سپاه اسلام یک ماه قبل از موعد ، محقق شد و خوشحالیم که این اتفاق در هفته بسیج افتاد و لبخند بر لبان مقام معظم رهبری جاری شد.
کریمی با بیان اینکه استکبار از قدرت گرفتن جمهوری اسلامی ایران در منطقه نگران است، گفت: خداوند را بابت این اقتدار شاکریم و به روح همه شهدا درود میفرستیم.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه تاکید کرد: روحیه بسیجی نیاز جامعه امروز ماست و ما در این راه تمام تلاش خود را به کار بسته ایم و آماده شنیدن هرگونه انتقاد هستیم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا