عمومی

در سازندگی کشور، خط کشی ها باید کنار گذاشته شود

آیت الله رئیسی،با بیان اینکه در سازندگی کشور، خط کشی ها باید کنار گذاشته شود،گفت: نگاه ما در جهت رفع مشکلات اقتصادی یک نگاه کاملا حمایتی و همکارانه با همه دستگاههای اداری کشور است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،آیت الله سید ابراهیم رئیسی ، شب گذشته در جمع نخبگان،‌فرهیختگان، معتمدین و مسئولان شهرستان زیرکوه ،با اشاره به مشکلات مطرح شده از جانب مسئولان شهرستان،‌اظهارداشت:امکانات آستان قدس ، امکانات در حد دولت نیست و امکانات محدودی است که با آن بتوان به نام حضرت امام رضا (ع) گرهی از مشکلات مناطق محروم را باز کرد.
تولیت آستان قدس رضوی ، خاطرنشان کرد:توقعات مردم و مسئولان توقعات درستی است اما با توجه به اعتبارات محدود و تعدد مشکلات، سعی بر این است که اولویت سنجی انجام شود تا یک کار عام المنفعه و ضروری انجام شود.
وی بیان داشت:یکی از اولویت ها بحث فرهنگی است که ماموریت آستان قدس رضوی است و در حوزه درمان نیز بحث درمانگاه قابل دسترس تر نسبت به احداث بیمارستان است .
آیت الله رئیسی با بیان اینکه نیازها در شهرستان محروم زیرکوه فراوان است ، گفت:برطرف کردن این نیازها کار دولت است و نیاز به اعتبارات دولتی دارد اما ما نیز بر اساس نیاز سنجی و اعتبارات تلاش می کنیم ببینیم چه کاری از آستان مقدس رضوی بر می آید.
تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه علاقه مندیم تا از آستان مقدس رضوی یک یادگار در این منطقه محروم برجای گذاشته شود،ادامه داد:در بین مشکلات فراولن، بحث اشتغال اولویت ماست و اگر بتوانیم اقدامی انجام دهیم که منجر به اشتغال چند نفر شود، در اولیت قرار خواهد گرفت.
آیت الله رئیسی،با بیان اینکه مجموعه نظام باید دست به دست هم بدهد تا مشکلات حل شود، اذعان داشت: نگاه ما در جهت رفع مشکلات اقتصادی یک نگاه کاملا حمایتی و همکارانه با همه دستگاههای اداری کشور است.
وی تاکید کرد: از ویژگی کار در حوزه سازندگی و اقتصادی کشور باید این باشد که همه ظرفیت ها پای کار بیایند و در سازندگی کشور، خط کشی ها باید کنار گذاشته شود و با این نگاه هر کدام از دستگاهها در حد ظرفیت خود می توانند تلاش کنند تا مشکلات حل شود.
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به مشکلات مطرح شده، گفت: هیاتی به شهرستان زیرکوه اعزام خواهد شد و برخی از مشکلات بر اساس اولویت و اعتبارات آستان قدس آن شاء الله رفع خواهد شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا