عمومی

در شرایط کنونی حفظ وحدت بیش از پیش احساس می شود

فرماندار زیرکوه گفت:همه ما مسئولان و علما سرنشینان یک کشتی هستیم و خدای ناکرده اگر تهدیدی متوجه نظام باشد این تهدید متوجه همه خواهد بود و متوجه بخش خاصی نخواهد بود بنابراین هم قوه قضائیه، هم دولت و هم مجلس باید وحدت و اتحاد خود را خصوصا در شرایط اخیر حفظ کنند و این اتحاد بیش از گذشته احساس می شود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، حجت الله خانزاده ظهر امروز در نشست صمیمی ائمه جمعه قاینات و زیرکوه با مسئولان شهرستان زیرکوه ،اظهارداشت:شهرستان قاین و زیرکوه ارتباط تنگاتنگی با هم دارند و این اشتراکات فرهنگی،‌اقتصادی و اجتماعی که بین دو شهرستان وجود دارد قطعا با تقسیمات سیاسی و ایجاد یک شهرستان جدید از همدیگر جدا نخواهد شد و امیدواریم تا سالها این روابط پایدار و پابرجا باشد.
فرماندار زیرکوه خاطرنشان کرد:در حوزه سیاسی نیز با توجه به اینکه در مجلس شورای اسلامی یک نفر به عنوان نماینده وکالت مردم دو شهرستان را برعهده دارد،‌لذا از این منظر هم نگاههای سیاسی و رویکردهایی که در موقع انتخابات شاهد آن هستیم، این دو شهرستان بسیار به هم نزدیک هستند و دو شهرستان قاین و زیرکوه جزو شهرستانهای ولایتمدار کشور هستند.
وی تصریح کرد:همه ما مسئولان و علما سرنشینان یک کشتی هستیم و خدای ناکرده اگر تهدیدی متوجه نظام باشد این تهدید متوجه همه خواهد بود و متوجه بخش خاصی نخواهد بود بنابراین هم قوه قضائیه، هم دولت و هم مجلس باید وحدت و اتحاد خود را خصوصا در شرایط اخیر حفظ کنند و این اتحاد بیش از گذشته احساس می شود.
خانزاده بیان داشت:درخواست همیشگی ما این است که عملکرد ما به گونه ای باشد که روحیه نشاط و شادابی و امید را در جامعه تزریق کنیم و به گونه ای نباشیم که جامعه احساس کند همه فاسد شده اند و هر مدیری را با عنوان فاسد و اختلاسگر و …نگاه بکنند.
فرماندار زیرکوه با بیان اینکه دشمنان ما به شدت برای ایجاد مشکل در نظام تلاش می کنند و جامعه را ملتهب کرده اند، گفت:برخی از جوانان ما دچار تزلزل شده اند و افکارشان ملتهب و مغشوش شده است بخاطر اینکه ما درست نتوانسته ایم دفاع کنیم.
وی ادامه داد: تا جایی که در توان ما باشد وظیفه خود می دانیم خادم و خدمتگذار مردم باشیم و انتظار داریم هر جا اشکالی در کار هست به عنوان یک منتقد ارشاد و نقد شویم.
فرماندار زیرکوه تاکید کرد:همه ما در یک نظام زندگی می کنیم و اگر خدای ناکرده روزی قرار باشد دشمنان و منافقین بر این نظام حکومت کنند بر صغیر و کبیر رحم نخواهند کرد و اصلاح طلب و اصولگرا برایشان فرقی نخواهد داشت.
خانزاده با بیان اینکه همه ما دغدغه نظام و دغدغه خون پاک شهدا و رسالتی که شهدا بر دوش ما گذاشته اند،داریم،گفت:این نشست ها و دور هم جمع شدن ها بسیار به نزدیک شدن آرا و اندیشه ها و بهتر شدن بسیاری از امور کمک خواهد کرد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا