عمومی

در مسیر کربلا:مشاهدات اربعین

حجت الاسلام نظری که در اربعین امسال توفیق حضور در پیاده روی اربعین را داشته است مشاهدات خود از این رویداد بزرگ را بیان می کند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام نظری که در اربعین امسال توفیق حضور در پیاده روی اربعین را داشته است مشاهدات خود از این رویداد بزرگ را بیان می کند.
بسم الله الرحمن الرحیم مراسم راهپیمایی اربعین امسال نیز همانند سالهای گذشته با حضور ملیونها انسان عاشق ودلباخته مکتب اهل بیت (ع) ازقاره های مختلف ،اسیا ،اروپا ،افریقا واقیانوسیه واز کشورهایی همچون ، عراق ،ایران ، آذربایجان ، عربستان سعودی ،پاکستان ،هند ، افغانستان واسترالیاو…برگزار گردید.
این مراسم ملیونی که در واقع بستری عظیم وشگرف جهت نمایش اقتدار ووفاق امت اسلامی میباشد نشاهنده آن است که اینده دنیا متعلق به اهل بیت (ع) گرامی پیامبر (ص) خداست و بستری مناسب جهت اماده نمودن و زمینه سازی ظهور آخرین منجی عالم بشریت ،حضرت مهدی (عج) می باشد.
آنگونه که در روایات اسلامی بدان اشاره شده است خصوص آنکه نوشته پرچم امام زمان (عج) در عصر ظهور ، شعار، یا لثارت الحسین ، مکتوب است
صحنه ها واتفاقات زیبایی دراقیانوس بیکران اربعین حسینی اتفاق افتاد که بنده حقیربرخی از آنها را که از نزدیک مشاهده وثبت نموده به محضرخوانندگان عزیز تقدیم می نمایم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا