عمومی

دستگاههای مربوطه در بحث اختلاف آب افین به وظایف خود عمل نمی کنند/پوشش دیجیتال قاین و زیرکوه باید به صددرصد برسد

فلاحتی با تقدیر از اقدامات صدا و سیمای استان در بحث راه اندازی ایستگاههای دیجیتال، گفت:باید کمک کنیم تا پوشش شبکه های دیجیتال در شهرستانهای قاین و زیرکوه به صددرصد برسد

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، فرهاد فلاحتی در مراسم افتتاح ایستگاه دیجیتال افین، اظهارداشت: در بحث راه اندازی ایستگاه دیجیتال دو گروه به صورت جهادی کار می کنند که گروه اول صدا و سیمای استان است که علیرغم محدودیت اعتبارات با دست خالی کار جهادی انجام می دهند و گروه دوم نیز خود مردم هستند که در همه روستاها و محلات با حضور و کمک خود بزرگواری می کنند.
نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:کاش مسئولان استانداری نیز به تعهدی که در بحث دیجیتال استان و نقاط مختلف استان داده اند عمل کند تا مقداری از مشکلات صدا و سیما کمتر شود.
وی با تقدیر از اقدامات صدا و سیمای استان در بحث راه اندازی ایستگاههای دیجیتال، گفت:باید کمک کنیم تا پوشش شبکه های دیجیتال در شهرستانهای قاین و زیرکوه به صددرصد برسد چون این امر نیاز جامعه اسلامی است و مد نظر مقام معظم رهبری نیز پوشش برنامه های صدا و سیماست.
نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی ،‌اذعان داشت:صدا و سیما برآمده از این مملکت و حافظ نظام و آرمانهای انقلاب است و به صورت انقلابی نیز کار می کند و امیدواریم مردم روستای افین و همه روستاهای استان ان شاء الله از این امکان بهره مند شوند.
فلاحتی با اشاره به بحث رودخانه افین بیان داشت:بنده کارشناس آب نیستم و تشخیص این موضوع که آب چگونه باید مدیریت شود،با بنده نیست اما مشکل مردم مشکل بنده نیز هست چون نماینده مردم هستم.
وی ادامه داد: کاری که اتفاق افتاده این است که می رود تا یک سری اتفاقات بین دو روستای همسایه و برادران دینی اتفاق بیفتند و علت آن هم یک چیز است و آن این است که دستگاههای مربوطه به وظایف خود عمل نکرده و نمی کنند.
فلاحتی گفت:ریز به ریز مسائل مربوط به آب و حق آبه در قانون و کتاب مربوط به حق آبه ای که مملکت روی آن می چرخد هست اما مسئول مربوطه ای که در امور آب باشد وقتی خود دستگاه متولی ورود پیدا نمی کند و خود را به درد سر نمی اندازد معلوم است که توپ در زمین مردم می افتد و اختلاف ایجاد می شود.
نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد:باید بر اساس اسنادی که از گذشتگان برجای مانده و بر اساس قانون کاری کرد که خدای ناکرده اختلافی بین مردم بوجود نیاید.
وی تاکید کرد: بهترین راهکار این است که برای استفاده بدون تفرقه از این منبع آب خدادای که خداوند بر این مردم لطف کرده است،دقیقا بر اساس قانون حق آبه هایی که وظیفه منابع آب است که اقدام بکند، عمل شود.
فلاحتی با بیان اینکه دنیای ما دنیای پنهان کاری نیست،بیان داشت:مسائل باید شفاف مطرح شود و بدون هیچگونه اختلافی آن چیزی که در قانون آمده است رعایت شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا