عمومی

دستگيري سارقان تجهيزات راهسازي با 3 فقره سرقت در زيركوه

جانشين فرماندهي نيروي انتظامي زيركوه ،از دستگيري سارقان تجهيزات راهسازي با 3 فقره سرقت در اين شهرستان خبرداد.

سرهنگ دوم كاظم صادقي در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري زيركوه نيوز،اظهارداشت:با وقوع چندين فقره سرقت از اماكن و تجهيزات راهسازي در سطح شهرستان زيركوه،بلافاصله بررسي موضوع به طور وي‍ژه در دستور كار ماموران انتظامي اين شهرستان قرار گرفت.
جانشين فرماندهي نيروي انتظامي زيركوه خاطرنشان كرد:تحقيقات گسترده در جهت شناسايي سارق يا سارقين احتمالي با حضور ماموران در كارگاه شركت راهسازي آغاز و در اظهارات كاركنان و مسئولين شركت ، نكته اي مشترك به عنوان سرنخ اين سرقت ها به دست آمد.
صادقي ادامه داد:رفت و آمدو روابط مشكوك نگهبان كارگاه با فردي به نام ه – ب نكته اي بود كه از لابلاي صحبت هاي كاركنان جرقه كشف سرقت را زد و منجربه دستگيري مظنونين شد.
اين مقام انتظامي گفت:سارق پس از دستگيري به سه فقره سرقت تجهيزات راهسازي با همدستي فرد ديگري اعتراف كرد كه با دستگيري همدستش ،پرونده تشكيل و جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضايي ارجاع گرديد.
جانشين فرمانده انتظامي زيركوه به شهروندان توصيه كرد:به منظور پيشگيري از جرائمي نظير سرقت ،ضمن استفاده از تجهيزات ايمني و محافظتي از قبيل دوربين مداربسته ،در صورت مشاهده افراد مشكوك در اطراف اماكن خصوصي ،بلافاصله موضوع را از طريق مركز فوريت هاي پليسي 110 به ماموران اطلاع دهند.
به کانال اطلاع رسانی زیرکوه نیوز در تلگرام بپیوندید:
https://telegram.me/zirkoohnews

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا