عمومی

دستگيري 2 سارق احشام با 17 فقره سرقت در شهرستان” زيركوه”

فرمانده انتظامي شهرستان" زیرکوه " گفت: ماموران انتظامي 2 سارق و 3 مالخر احشام را با 17 فقره سرقت در اين شهرستان دستگير كردند.

سرهنگ “سید رضا حسینی” در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهار داشت: با اعلام نارضایتی مردم یکی از روستاهاي شهرستان زیرکوه مبني بر مفقودی و سرقت احشام و مشاهده پوست و سر احشام در بيابان هاي اطراف روستا، موضوع به طور جدي در دستورکار ماموران پليس اين شهرستان قرار گرفت .
وي بيان داشت: مأموران انتظامی شهرستان زيركوه با انجام تحقیقات تخصصی پلیسی و آثار به جا مانده از صحنه هاي سرقت موفق شدند سارقان احشام و مخفیگاه آن را شناسايي کنند.
فرمانده انتظامي شهرستان زيركوه افزود: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضائی، در يك عمليات پلیسی با هماهنگی مقام قضاائی وارد مخفیگاه متهمان شدند و 2 متهم به سرقت را دستگير کردند.
سرهنگ حسيني با بیان این که سارقان دستگير شده در بازجویی های پلیس به 17 فقره سرقت اعتراف کردند؛ تصريح كرد: مأموران در ادامه عملیات 3 مالخر را نیز دستگیر کردند که متهمان دستگير شده به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائي معرفي شدند.
اين مقام انتظامي خاطر نشان کرد: عدم توجه به توصيه‌هاي پليس و اعتماد بيش از حد به افراد ناشناس از عواملي است كه زمينه‌ ساز بروز سرقت مي‌باشد كه لازم است شهروندان جهت پيشگيري از سرقت به توصيه‌هاي پليس توجه کنند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا