عمومی

دستگیری سارقان احشام در زیرکوه/اعتراف سارقین به 4 فقره سرقت

فرمانده انتظامي شهرستان زیرکوه، از شناسائي و دستگيري سارقین احشام با 4 فقره سرقت در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ جواد بخشی در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز در تشريح اين خبر اظهارداشت: در پي وقوع چند فقره سرقت احشام در شهرستان زیرکوه، تحقيقات جهت شناسايي ودستگيري سارق يا سارقين با توجه به اهميت موضوع به صورت ويژه در دستور کار مامورين انتظامي اين شهرستان قرارگرفت.
فرمانده انتظامی زیرکوه خاطرنشان کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتي، یکی از سارقین در يکي از روستاهاي شهرستان، شناسايي و دستگير شد.
اين مقام انتظامي تصریح کرد: با انجام تحقيقات فني و پليسي از سارق مذکور وی اعتراف نمود که احشام را با کمک و همدستی پدرش و بوسيله ي يک دستگاه خودروي سواري پراید سرقت کرده است، که پس از شناسایی مخفیگاه پدرش ، وی نیز دستگیر و جهت تحقیقات و تشکیل پرونده به پلیس آگاهی شهرستان گسیل داده شد.
سرهنگ بخشی گفت: متهمین در مواجهه با دلائل ارائه شده ضمن اعتراف به تعداد 4 فقره سرقت احشام ، عنوان داشتند که در این سرقتها تعداد 11 راس احشام را از روستاهای شهرستان زیرکوه سرقت کرده اند.
فرمانده انتظامی شهرستان زیرکوه ادامه داد : احشام سرقت شده به مالباختگان تحویل داده شد و متهمین پس از تشکيل پرونده تحويل مراجه قضايي وروانه زندان شدند .
وی خطاب به شهروندان،بیان داشت :شهروندان جهت پيشگيري از سرقت به خصوص سرقت احشام به توصيه هاي پليس توجه تا از سرقت ها ي احتمالي جلوگيري شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا