عمومی

دست دشمنان خارجی در قضایای اخیر به وضوح دیده می شود/مسئولان پاسخگوی مطالبات مردم باشند

دادستان زیرکوه با بیان اینکه حساب مردم از آشوبگران جداست، گفت:مردم باید مطالبات خود را از راههای قانونی پیگیری کنند و مسئولان باید جوابگوی مردم باشند.

حجت الاسلام جلالی در گفتگو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز در رابطه با وقایع اخیر کشور اظهار داشت: اتفاقاتی که در کشور در چند روز اخیر افتاد از دو جنبه مورد بررسی قرار می گیرد که یک جنبه مطالبات مردم است و یک جنبه مطالبات دشمنان نظام و انقلاب.
دادستان زیرکوه خاطرنشان کرد:با توجه به گرانی های که وجود دارد و مردم شاهد آن هستند مطالبات مردم به حق است اما مردم باید این مطالبات را از راههای قانونی پیگیری کنند و باید دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی به این مطالبات جواب بدهند و به هر نوعی که دخیل هستند پاسخگوی مردم باشند .
حجت الاسلام جلالی بیان داشت: این طبیعی است که وقتی مردم برای پیگیری مطالبات خود وارد خیابان ها می شود دشمن نیز از این قضایا استفاده می‌کند و دنبال این چنین فرصتهایی است که وارد این قضایا ‌شود و در موارد اخیر نیز اغتشاشات و ناآرامی‌ها کار دشمنان و کار کسانی است که عمال دشمن هستند و در این مواقع حق از باطل تشخیص داده نمی شود.
وی با بیان اینکه فتنه یعنی همین موارد اخیر، گفت: در فتنه واقعاً جدا کردن حق از باطل کار بسیار سختی است بنابراین برخی ها که به دنبال قضایا می‌آیند ضد انقلاب از آن سوء استفاده می‌کندو این قضایا را تیره و تار می کند.
دادستان زیرکوه با تاکید بر اینکه مسئولان باید پاسخگوی مردم باشند گفت: خوشبختانه مردم ما آگاه و بصیر هستند و در قضایای اخیر وقتی دیدند ضد انقلاب وارد صحنه شده و به اموال عمومی آسیب می رسانند،حساب خود را از آشوبگران جدا کردند و مطالبات به حق خود را نیزکنار گذاشتند.
جلالی تصریح کرد: وقتی به یک پاسگاه حمله می شود قطعا هدف آن مشکلات اقتصادی نیست چون وقتی به یک پاسگاه حمله می شود کسی که در این کشور زندگی کرده است و دنباله روی نظام و انقلاب است هیچ وقت برای خلع سلاح پاسگاه و حمله به ماموران اقدام نمی‌کند چون می‌داند مامورین دنبال برقراری نظم و امنیت در جامعه هستند.
جلالی اذعان داشت: مامورین نظامی و انتظامی ما مخصوصاً در مناطق مرزی پاک و صادقانه همیشه در وسط میدان هستند و شبانه‌روزی نگهبانان بصیر و بیدار مردم و جامعه هستند.
برخی قضایا برگرفته از فتنه 88 بود
دادستان زیرکوه اذعان داشت :یک سری از اقدامات اخیر بر گرفته است فتنه سال ۸۸ بود و دقیقاً همان اتفاقاتی که در فتنه سال ۸۸ افتاد باز هم توسط عده‌ای تکرار شد و این قابل لمس بود که نحوه نگرش اینها مثل فتنه گران سال ۸۸ بود .
وی با بیان اینکه مردم ما بصیر و آگاه اند و هوشیاری خود را نشان داده‌اند گفت :از مردم شهرستان می خواهیم اگر مورد مشکوکی را دیدند یا به مورد مشکوکی برخوردند به نهادهای امنیتی و تلفن ۱۳۳ یا ۱۱۰ اطلاع دهند و ما این آمادگی را داریم که با توجه به مرزی بودن منطقه‌ و احتمال وجود گروه‌های تروریستی در منطقه به صورت ۲۴ ساعته با موارد مشکوک برخورد کنیم.
هیچ موردی در خصوص ناآرامی در زیرکوه گزارش نشده است
دادستان زیرکوه ادامه داد: خوشبختانه تاکنون در شهرستان زیرکوه هیچ مشکلی نداشته ایم و هیچ گزارشی هم مبنی بر بروز ناآرامی وجود نداشته و این نشان دهنده این است که مردم ما انقلابی و بصیر هستند و دنبال مطالبات به حق خود از مسیر قانون هستند.
دادستان زیرکوه تاکید کرد: اگر خدای نکرده این موارد و مشکلات امنیتی به وجود بیاید، قطعاً قاطعانه و بدون هیچگونه چشم‌پوشی با آن برخورد خواهیم کرد و این راه به همه اعلام می‌کنیم اما در راه قانون ما هم پشتیبان مردم و دنبال مردم هستیم و خواستار پیگیری مطالبات مردم از راه قانون هستیم .
وی با بیان اینکه دشمنان همیشه به فکر ضربه زدن به نظام و انقلاب بوده و هستند گفت: باید هوشیار باشیم و بدانیم هر موقع دشمنان شادی می‌کنند حتماً منافع نظام و انقلاب به خطر افتاده است.
دادستان زیرکوه بیان داشت: وقتی رئیس جمهور آمریکا در چند ماه اخیر ملت ایران را تروریست می خواند اکنون دست دوستی به سوی ملت ایران دراز می‌کند قطعاً از این دراز کردن دست اهدافی دارد و باید مواظب باشیم تا گول این نقشه‌های دشمنان را نخوریم.
وی بیان داشت: خوشبختانه مردم دشمنان را خوب شناخته اند و قضایای اخیر نیز در تا حد زیادی جمع شد و به دو سه نقطه کوچک و روستا کشیده شده است و ان‌شاءالله با بصیرت مردم به زودی جمع خواهد شد.
حجت الاسلام جلالی خطاب به دشمنان خارجی بیان داشت :پیام ما به دشمنان خارجی این است همانطور که مردم ما در سال ۸۸ در 9 دی به میدان آمدند و فتنه ۸۸ را در یک روز جمع کردد این برای ما یک درس بزرگ بود که ملت ما آمادگی دارد بنابراین با این چیزها ملت ما را آزمایش نکنید چون ملت ما بزرگتر از این آزمایشات را دیده است و بزرگتر از این دشمنی شما را با مشت محکم جواب داده است.
فتنه های جدید در راه است
دادستان زیرکوه با تاکید بر اینکه فتنه های دیگر نیز در راه است گفت: شک نکنید روزبه‌روز فتنه ها جدید تر خواهد شد و دشمنان نظام بیکار نخواهند نشست چون امروز بحث سیاسی و نظامی در این کشور جواب نداده است و به دنبال نقشه های جدید هستند و البته بدانند که دشمنان ما مثل همه بارها شکست خورده و شکست خواهند خورد.
داستان زیر کوه با اشاره به فضای مجازی در شهرستان زیرکوه بیان داشت: خوشبختانه موارد خاصی که جوانان ما را وارد گود کنند و تیم‌هایی در فضای مجازی تشکیل شود گزارش نشده است و خوشبختانه فضای مجازی در شهرستان زندگی سالم است اما بعضی وقتها متاسفانه تهمت و افتراهایی در فضای مجازی علیه مسئولان و افراد وجود دارد که با آن برخورد می‌شود و در سه ماه گذشته با دو مورد افرادی که اقدام به افترا در فضای مجازی کرده اند برخورد شده است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا