عمومی

دشمنان انقلاب اسلامی ، پیام انقلاب را درک کرده اند/از این رجز خوانی ها ترسی نداریم

فرمانده تیپ انصارالرضای خراسان جنوبی گفت:دشمنان انقلاب اسلامی، پیام انقلاب را درک کرده اند.

سرهنگ حسن رجب زاده در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز، ضمن محکوم کردن سخنان اخیر ترامپ علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران، اظهارداشت:دشمنان انقلاب اسلامی، پیام انقلاب را درک کرده اند.
فرمانده تیپ مردم پایه سپاه انصارالرضای خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران فرمودند ما انقلابمان را به جهان صادر خواهیم کرد و امروز دشمنان انقلاب با تمام وجود این پیام را درک کرده اند و فهمیده اند که انقلاب اسلامی در مسیر جهانی شدن خود کاملا گام برمی دارد و این سخنان از درماندگی است .
وی اذعان داشت: امروز دشمنان انقلاب اسلامی در بدترین شرایط قرار دارند و ان که می بینید این صحبت ها را می کنند نشات گرفته از همین درماندگی و شرایط بد دشمنان است.
از این رجز خوانی ها ترسی نداریم
فرمانده تیپ مردم پایه سپاه انصارالرضای خراسان جنوبی تاکید کرد: ما نه تنها از این رجز خوانی ها ترسی نداریم بلکه مردم ما متحد تر می شوند و امروز تاثیر این یاوه گویی های ترامپ را همگان دیدند که مردم و مسئولان متحد تر شدند و تا الان هم بعد از گذشت 40 سال از انقلاب اسلامی این ثابت شده است که هر وقت دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی را هدف قرار دهند ، مردم متحد می شوند و پاسخ دشمنان را می دهند.
رجب زاده با اشاره به بحث تحریم سپاه، گفت:سپاه امروز تحریم نشده است بلکه از روز اول انقلاب سپاه در تحریم قرار دهد و هرچه ما در شرایط سخت تری قرار داشته باشیم بهتر می توانیم کار کنیم و خلاقیت جوانان ایرانی و بسیجیان ما شکوفاتر می شود و امروز دشمنان ما بحث پیشرفت های علمی و موشکی ما را مگر نمی بینند؟
وی ادامه داد:انقلاب امروز در مسیر خود حرکت می کند و بحث جهانی شدن انقلاب تحقق پیدا می کند و این تحریم ها و صحبت ها هیچ خللی در اراده ما و پاسداران ما و مردم ما ندارد بلکه ما را در دفاع از انقلاب و آرمانهای انقلاب منسجم تر می کند و امروز همگان دیدند که امثال شهید حججی پیدا می شوند و با یک حرکت دنیا را متحول می کنند.
فرمانده تیپ انصارالرضای خراسان جنوبی، اذعان داشت:دولتمردان تا الان موضع گیری خوبی داشته اند و انتظار این است که همه در مقابل یاوه گویی دشمنان اتحاد ،‌انسجام و وحدت خود را حفظ کنیم .
وی تاکید کرد: امروز همه مسئولان باید اگر اختلاف سلیقه ای وجود دارد درمقابل دشمنان آن را کنار بگذارند و متحد و یکپارچه گام بردارند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا