عمومی

دشمنان به فکر برهم زدن امنیت و آرامش مردم هستند

امام جمعه زیرکوه ضمن محکوم کردن این اعمال،بیان داشت:این حوادث و خباثت وحشیانه و ضد امنیتی گروه داعشی مسلک نشان داد دشمنان امروز می خواهند امنیت و آرامش مردم را برهم بزنند و از هر فرصتی دارند استفاده می کنند و این از شادمانی رسانه های غربی پیداست.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز؛حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا ظهر امروزدرخطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد ،ضمن توصیه به تقوای الهی،با اشاره به مناسبت های هفته پیش رو،‌روز امور تربیتی و تربیت اسلام یرا تبریک گفت و اظهارداشت:امور تربیتی با هدف گسترش و تعمیق ارزشهای اسلامی با نگاه آموزش و پرورش در سالهای نخست استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی شکل گرفت و این روز صدقه جاریه دو شهید گرانثدر رجائی و باهنر است.
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد: سند 2030 که با تربیت اسلامی مغایرت دارد و تاکید بر آموزش تنها دارد،و آموزش های خطرناکی هم می دهد،اما در کنار آموزش نیازمند معنویت و اخلاقیات هستیم و بنابراین مسئولین آموزش و پرورش باید به خود بیایند و این معنو.یت و اخلاق و ارزشها را در مدارس نهادینه و پررنگ کنند چون آموزشی که در کنارش اخلاقیات و معنویات نباشد معنی ندارد.
وی با بیان اینکه سند 2030 مغایر ارزشهاست،گفت:برخی هنوز به دنبال توجیه کردن آن هستند و توصیه می کنم که توجیه را کنار بگذارند و به امور تربیتی بپردازند.
مرتضائی نیا با اشاره به حوادث اخیر تهران و گرامیداشت یاد شهدای نیروی انتظامی و بسیج گفت:تعدادی از عوامل فریب خورده و داعشی مسلک در عملی خباثت آمیز تعدادی از حافظان امنیت را به شهادت رساندند.
امام جمعه زیرکوه ضمن محکوم کردن این اعمال،بیان داشت:این حوادث و خباثت وحشیانه و ضد امنیتی گروه داعشی مسلک نشان داد دشمنان امروز می خواهند امنیت و آرامش مردم را برهم بزنند و از هر فرصتی دارند استفاده می کنند و این از شادمانی رسانه های غربی پیداست.
وی با بیان اینکه از همه عزیزان در دستگاههای امنیتی و انتظامی در خصوص مقابله با این حوادث تشکر می کنیم، گفت:مردم از مسئولان بویژه قوه قضائیه و نیرو های امنیتی انتظار دارند با برهمزنندگان امنیت برخورد جدی داشته باشند و هر گروه یا فرقه ای که هنجار شکنی کند باید به مردم معرفی شود.
وی ضمن اشاره به بیانات حضرت امام خامنه ای در دیدار ما مردم آذربایجان غربی گفت :یکی از خطرات اصلی که انقلاب را تهدید می کند و یکی از آفت های همه انقلاب ها ،‌ارتجاع از انقلاب است و این حرکت به سمت اشرافی گری و تکیه بر بیگانگان حرکت به سمت ارتجاع است.
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد:اگر در فرهنگ و سیاست به سمت بیگانگان حرکت کردیم این هم نمونه ای از ارتجاع است.
مرتضائی نیا گفت:وقتی به جای مبارزه با فساد و تبعیض با مفسدان ،از آنهاحمایت می شود،‌این ارتجاع در انقلاب است.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به وضعیت حقوق بشر در امریکا،گفت:این خشونت هایی که امروز در زندانهای آمریکا دیده می شود و تیراندازی هایی که در کلاسهای درس آنها رخ می دهد، نشان می دهد همانهایی که اسلحه می شازند و مردم را به جان هم می اندازند،‌امروز گریبان خوذدشان را گرفته است.
وی به داغدیدگان سقوط هواپیما تسلیت عرض کرد و بیان داشت: همبستگی و تلاش همه مردم و نیروهای امدادی مثال زدنی بود.
امام جمعه زیرکوه درگذشت حجت الاسلام مهاجرانی امام جمعه طبس را به مقام معظم رهبری ،روحانیون و مردم طبس تسلیت عرض نمود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا