عمومی

دشمنان نظام و انقلاب درصدد کم رنگ کردن انتخابات هستند

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه گفت:دشمنان نظام و انقلاب درصدد کم رنگ کردن انتخابات هستند و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام حسن ارمغان در جمع اصحاب رسانه شهرستان زیرکوه با تبریک اعیاد شعبانیه،اظهارداشت:ماه شعبان ماه پیامبر است و پیامبر اسلام فرمودند هر کس در این ماه روزه بگیرد فردای قیامت او را شفاعت خواهم کرد.
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه با اشاره به 12 اردیبهشت ماه و آغاز هفته عقیدتی ،سیاسی در سپاه ، خاطرنشان کرد:سفارش من به همه پاسداران این است که الگوی همه پاسداران ، امام حسین (ع) باشد و کسی که پا در این میدان می گذارد رفتار و کردار او باید مثل امام حسین (ع) باشد.
وی با بیان اینکه ایمان و اخلاص امام حسین (ع) فقط برای خدا بود،بیان داشت:ایمان،شجاعت و صبر از خصوصیات بارز آن حضرت بود که پاسداران نیز باید این خصوصیات را سرلوحه کار خود قرار دهند.
ارمغان با اشاره به سالروز ولادت ابالفضل العباس و روز جانباز،گفت:حضرت ابالفضل (ع) یک خصوصیت ویژه داشت و آن خصوصیت ویژه ،بصیرت آن حضرت بود ،لذا امروز هم لازم است کسانی که در صحنه انقلاب حضور دارند با بصیرت ابالفضلی عمل کنند.
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه با اشاره به سالروز ولادت امام سجاد(ع)،اذعان داشت:اگر آن حضرت حضور نداشت،کربلا در کربلا می ماند زیرا آن حضرت پیام کربلا را به جهانیان مخابره کرد.
وی با اشاره به انتخابات پیش رو،تاکید کرد:انتخابات یک مساله بسیار مهم و سرنوشت ساز است و باید همه ما به این مساله بسیار دقت کنیم و توجه داشته باشیم و گوش به فرمان مقام عظمای ولایت باشیم و به آنچه ایشان در باره خصوصیات افراد می فرمایند ،عمل کنیم.
ارمغان با تاکید بر حضور پرشور در انتخابات ،خاطرنشان کرد:هربرگه رای سرنوشت ساز و مشتی بر دهان دشمنان و استکبار جهانی است بنابراین حضور سرنوئشت ساز و پرشور در انتخابات بسیار مهم است.
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه ادامه داد:دشمنان نظام و انقلاب درصدد کم رنگ کردن انتخابات هستند و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.
وی با تاکید بر انتخاب اصلح،بیان داشت:فرد اصلح شرایطی دارد و اولین شرط این فرد این است که تقوی و ایمان قوی به خدا داشته باشد.
ارمغان ادامه داد:فردی که انتخاب می کنید باید کسی باشد که دل به بیرون از کشور و غرب نداشته باشد بلکه درصدد تقویت ایران اسلامی با تکیه بر توان داخلی باشد و کسی باشد که از انتخاب او دشمنان خوشحال نشوند بلکه از این انتخاب بترسند و بر خود بلرزند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا