عمومی

دشمن آرزوی شکست انقلاب اسلامی را به گور خواهد برد

امام جمعه زیرکوه در مراسم راهپیمایی 22 بهمن،گفت:دشمن آرزوی شکست انقلاب اسلامی را به گور خواهد برد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان زیرکوه با حضور پرشور مردم ولایی شهرستان ،با شکوهتر از همیشه برگزار شد.
حجت الاسلام مرتضای نیا امام جمعه زیرکوه در مراسم راهپیمایی 22 بهمن،با تبریک ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی، گفت:دشمن آرزوی شکست انقلاب اسلامی را به گور خواهد برد.
وی با برشمردن عوامل ماندگاری انقلاب اسلامی در طول چهل سال، گفت:اولین عامل موفقیت ما در این چهل سال این است که این انقلاب و رهبر این انقلاب خدایی بود و انگیزه مردم و شعارهای مردم الهی بود.
مرتضای نیا ادامه داد:مردم خدایی عمل کرده اند،مسئولین هم خدایی عمل کنند و قول می دهم اگر این محور را ادامه دهیم دشمنان قسم خورده نظام ،خصوصا آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.
وی با بیان اینکه اطاعت از ولی امر مسلمین دومین عامل اقتدار نظام در این چهل سال بود،گفت:هرکجا به فرمان امامین انقلاب عمل کردیم نتیجه گرفتیم و هرجا فاصله گرفتیم ضرر کردیم.
امام جمعه زیرکوه، اذعان داشت:مردم ما واقعا با بصیرت هستند و با بصیرت خود بیش از ۲۰۰ هزار شهید تقدیم این نظام مقدس کردند و در طول دوران چهل ساله انقلاب خصوصادر فتنه ۸۸ بصیرت خود را به نمایش گذاشتند.
وی بیان کرد:چهارمین عامل ،حضور مردم است و مردم همیشه در صحنه در همه صحنه هایی که انقلاب نیاز داشت با حضور خود دشمنان را سرافکنده کردند . دشمنان امروز این حضور مردم را ببینند و از این حضور باشکوه کور شوند.
مرتضای نیا با تاکید بر اینکه از مذاکره با دشمنان آبی برای مردم و نظام گرم نخواهد شد،گفت: انها می خواهند مردم را خسته کنند اما مردم با مقاومت خود دشمن را خسته خواهند کرد و انها را از پای در خواهند آورد.
امام جمعه زیرکوه تاکیدکرد:نفرت از استکبار و آمریکا را باید همه خصوصا مسئولین باور کنند و بدانید که استکبار هیچوقت خیرخواه نظام و مردم نبوده و نخواهد بود.
وی بیان داشت:مسئولان بازار افسار گسیخته گرانی ها را مهار کنند،نظام ما مدیریت جهادی می خواهد نه مدیریت پشت میزنشین .مردم انتظار برخورد قاطع با مفسدین اقتصادی دارند.
مرتضای نیا گفت:اتحاد و همدلی رمز پیشرفت و ماندگاری نظام است این وحدت باید حفظ شود و ما نخواهیم گذاشت این وحدت و همدلی از بین برود.
وی تاکید کرد:دشمن امروز دنبال ضربه زدن از درون است بنابراین باید هوشیار باشیم.
امام جمعه زیرکوه گفت:رهبر انقلاب تنها نیست و اگر مسئولی در نظام انقلاب اسلامی دست از پا خطا کند بداند مردمی که در ۹ دی حماسه خلق کرده اند هنوز زنده اند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا