عمومی

دشمن به دنبال تخریب چهره روحانیت است

امام جمعه زیرکوه گفت: دشمن می خواهد چهره روحانیت را تخریب کند اما مردم هوشیارند و در کنار روحانیت بوده و خواهند بود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز؛حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا ظهر امروزدرخطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد ،ضمن توصیه به تقوای الهی به تبیین اهمیت دهه فاطمیهپرداخت و اظهارداشت: مقام معطم رهبری می فرمایند من رزق یک سال مملکت را از فاطمیه می گیرم .
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد: یک اصل مهم در زندکی حصرت زهرا معنویت است و اکر عبودیت خداوند در جایی برداشته شود اولین آسیبی است که به آن مجموعه وارد می شود.
خطیب جمعه زیرکوه ادامه داد: سه اصل مهم که باید در زندگی مراعات شود و این سه اصل مهم این است که رابطه با خدا ‌‌،با مردم و رابطه سیاسی و جهت گیری انسان باید درست باشد .
حجت الاسلام مرتضایی نیا اذعان داشت: اهل بیت در تمام ابعاد فوق نمونه کامل بودند چون این سه بعد باید در کنار هم باشد.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به مناسبت های هفته از حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن تشکر کرد و گفت: مردم با حضور خود به اسلام آبرو دادند و ملت ایران در راهپیمایی ٢٢بهمن یکبار دیگر وفاداری خودشان را به نظام و انقلاب ثابت کردند.
وی ادامه داد: این راهپیمایی تیری بر قلب دشمن بود و پاسخی به رجز خوانی های مقامات تازه به دوران رسیده آمریکا و اینکه مردم نخواهند گداشت به نطامشان آسیبی برسد و دشمن بداند مبارزه با نطام ما بازی با دم شیر است.
خطیب جمعه زیرکوه بیان داشت: مقام معظم رهبری در پیامشان فرمودند: مسئولین قدر این پدیده بی نظیر حضور تماشایی مردم را بدانند و خدمتی به مردم بکنند.
خطیب جمعه زیرکوه به حمله جنگنده رژیم بعثی عراق به هواپیمای مسافربری و شهادت شیخ فضل الله محلاتی اشاره و تصریح کرد: این روز، روز روحانیت و دفاع مقدس نامیده شده است.
امام جمعه زیرکوه گفت : از ویژگیهای شهید محلاتی سازش ناپدیری ،غیرت دینی و امادگی برای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.
مرتضائی نیا اذعان داشت: دشمن می خواهد چهره روحانیت را تخریب کند اما مردم هوشیارند و در کنار روحانیت بوده و خواهند بود.
حجت الاسلام مرتضایی نیا همچنین به سقوط جنگنده رزیم صهیونیستی اشاره و گفت: این کار وحشت زیادی در مقامات رزیم صهیونیستی به وجود اورده است و ارتش سوریه پاسخ مناسبی در موقع مناسب دادند .
وی ضمن تبریک و تشکر از ارتش سوریه ،بیان داشت: زمان عربده کشی به پایان رسیده است و این امر نقطه اغاز تحول در معادلات منطقه است.
امام جمعه زیرکوه ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت:در روز شهادت حضرت فاطمه(س)هیات های عزاداری به خیابان بیایند و حماسه ای دیگر را خلق کنند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا