عمومی

دشمن دنبال سیاه نمایی امنیتی اقتصادی و سیاسی است

امام جمعه زیرکوه گفت:دشمن دنبال سیاه نمایی امنیتی اقتصادی و سیاسی است و دنبال ناامید کردن مردم است اما دشمنان بدانند مردم تحریمهای زیادی دیده اند ولی از اسلام و رهبری دست بردار نیستند .

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا صبح امروز در خطبه های نماز عید سعید فطر، ضمن توصیه به تقوای الهی ،اظهارداشت: تقوا یعنی مراقب جهتگیری هایمان باشیم که باید فردای قیامت جواب بدهیم
امام جمعه زیرکوه با تبریک عید سعید فطر، گفت: : عید فطر عید بندگی است ، روز دریافت یک ماه بندگی ، روز برگزیده خدا و تحقق اتحاد مسلمانان و روز عیدی گرفتن از خدای متعال است.
وی ادامه داد: ماه مبارک رمضان میدان مسابقه است و امروز روز پایان مسابقه است و عده ای که تلاش کردند امروز خوشحالند و آنهایی که طریق الهی را رعایت نکردند امروز ناراحتند.
امام جمعه زیرکوه در خطبه دوم با اشاره به مناسبت های جاری از حضور مردم در همه مراسم ماه مبارک رمضان و هجرت روحانیون جهت تبلیغ تقدیر و تشکر کرد و بیان داشت:این سرمایه انس با قران نماز جمعه و جماعت را از دست ندهید.
وی ادامه داد: امروز روز رفع کدورتهاست هر کدورتی از کسی دارید او را ببخشید.
مرتضائی نیا اذعان داشت:مقام معظم رهبری یه لایه دشننی دشمن را بر شمردند اقتصادی فشار روانی و کارهای عملی که انجام می داد اما دشمن روی عملیات روانی زوم کرده است که بصیرت مردم را می طلبد.
وی تصریح کرد:دشمن دنبال سیاه نمایی امنیتی اقتصادی و سیاسی است و دنبال ناامید کردن مردم است اما دشمنان بدانند مردم تحریمهای زیادی دیده اند ولی از اسلام و رهبری دست بردار نیستند .
امام جمعه زیرکوه ادامه داد:از دیگر برنامه های دشمن کتمان و سانسور دستاوردهای انقلاب اسلامی ، برهم زدن اتحاد و همدلی و برجام را کلید حل مشکلات دانستن است.
وی با بیان اینکه مردم و مذاکره کنندگان مواظب باشند اروپاییها مثل آمریکائی ها هستند،گفت:ایران اسلامی قدرتمند است اگر دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی دست از پا خطا کنند اگر یک موشک شلیک کنند ده ها موشک خواهند خورد.
وی با اشاره به کنگره شهدا در مهرماه گفت: همه در این زمینه کمک و همکاری کنند.
مرتضائی نیا در پایان میزان کفاره را ۲۰۰۰تومان و فطریه را ۵۵۰۰ تومان عنوان کرد و گفت:زکات فطریه بیمه انسان است آنرا به هرجایی ندهید به جایی که اطمینان دارید بدهید.
وی ادامه داد:فقیر کسی است که درمانده باشد و خرج سالش را نداشته باشد و آن کسی که با قناعت می تواند زندگی را اداره کند فقیر نیست بلکه کسی که درآمد ماهانه و سالانه اش در حد اداره زندگی نیست فقیر است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا