عمومی

دهستان پترگان قابلیت های زیادی در عرصه اشتغال دارد

فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی زیرکوه گفت:دهستان پترگان یکی از دهستانهایی است که قابلت های زیادی در عرصه اشتغال دارد و موارد نیز به استان ارسال شده است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سرهنگ حسین میری صبح امروز در آئیین افتتاح قنات منطقه مرزی مارزنگی با تبریک ایام الله دهه فجر ، اظهارداشت: دهستان پترگان یکی از دهستانهایی است که قابلت های زیادی در عرصه اشتغال دارد و موارد نیز به استان ارسال شده است.
حسین میری با بیان اینکه در این منطقه مشکل آب وجود ندارد،خاطرنشان کرد:همه باید دست به دست هم دهیم تا در آبادانی این محل بتوانیم گامی برداریم.
وی با اشاره به شناسنامه سازی برای روستاهای شهرستان ،بیان داشت:متاسفانه هیچ روستایی در سطح شهرستان شناسنامه در عرصه های فرهنگی، اجتماعی،تعلیم و تربیت،بهداشت و سلامت و عمران و اقتصاد شناسنامه ندارد که ما شناسنامه روستای بارنجگان را به عنوان الگو آماده می کنیم تا بتوانیم ظرفیت های این روستا را معرفی کنیم و در زمینه اشتغال از این ظرفیت ها استفاده کنیم.
می شود برای مردم کار کرد
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه نیز در این مراسم با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر،‌گفت:یکی از خواسته هایی که مقام عظمای ولایت دارند این است که در کشور ما هزار نقطه آباد باشد که یکی از این نقطه های آباد ، دهستان پترگان در شهرستان زیرکوه است.
کریمی با بیان اینکه می شود برای مردم کارکرد،خاطرنشان کرد: این قنات و استخر ذخیره آب در کمتر از یک ماه آن هم در نقطه صفر مرزی و با اعتباری بالغ بر 95 میلیون تومان به بهره برداری رسید که 60 میلیون تومان برای قنات و 35 میلیون تومان برای استخر هزینه شده است که خدارا از این بابت شاکریم .
وی بیان داشت: ما در سطح کشور ودر مرکز شهرستان مشکل آب داریم اما انقلاب در این مکان هزینه کرده است، بنابراین حتما مردم از این محل استفاده کنند و با استفاده از مشورت کارشناسان،کشاورزی کنند و ثابت کنند که می شود کارکرد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا