عمومی

دود تفرقه بین مردم و مسئولان به چشم مردم می رود

حجت الاسلام وحید پور با اشاره به اینکه اگر تفرقه و دوگانگی بین مردم و مسولین باشد بیشتر از همه دود این تفرقه به چشم مردم میرود گفت: باید بین مسئولین و مردم اتحاد و یکدلی باشد تا موجب پیشرفت شهرستان و آبادانی شهرها و روستاها شود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان زیرکوه صبح امروز ١٤ آبانماه با حضور امام جمعه واعضای شورا با دستور کار برنامه ریزی درخصوص مراسم زیارت حضرت رسول (ص) از بعید و بررسی آسیبهای اجتماعی، صبح امروز در محل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی برگزار گردید.
حجت الاسلام محمد وحیدپور به عنوان نماینده شورای اسلامی شهر حاجی آباد در این جلسه به انتقاد از برخی افرادی که موجب تفرقه در شهرستان و دوگانگی بین مسئولین و مردم هستند پرداخت.
وی با اشاره به اینکه اگر تفرقه و دوگانگی بین مردم و مسولین باشد بیشتر از همه دود این تفرقه به چشم مردم میرود گفت: باید بین مسئولین و مردم اتحاد و یکدلی باشد تا موجب پیشرفت شهرستان و آبادانی شهرها و روستاها شود.
نماینده شورای اسلامی شهر حاجی آباد خاطرنشان کرد:مسئولین میخواهند برای شهرستان کار شود اما یک عده ای از تفرقه بین مسولین و مردم سود میبرند و این خودش بعنوان یک معضل اجتماعی است.
وحید پور با بیان اینکه خبرنگاری شغل مقدسی است ،‌بیان داشت:باید از خبرنگارانی که در این رشته مقدس صادقانه و بدون تعصب خدمت می کنند تقدیر و تشکر کرداما عده ای متعصبانه دنبال تفرقه بین مسئولین و مردم هستند و منافع آنها در این است که با تیتر های تفرقه انگیز اختلاف درست کنند و کانال خبریشان دیده شود.
عضو شورای اسلامی شهر حاجی آباد خاطرنشان کرد: وقتی تصمیم شورای شهر بر این شده که یک فردی را بعنوان شهردار انتخاب کنند و این حقی است که مردم با رای خودشان به شورای شهر داده اند ،اما یک خبرنگار که از روستایی غیر از حاجی آباد هست با تیتر زدن خود این کار شورا را اشتباه میداند (بازی باخت باخت شورا و شهرداری).
و ی ادامه داد:همین خبرنگار بعدا تیتر میزند که شورای شهر دو امتیاز بزرگ به شهردار داد (دو، صفر به نفع شهرداری) در حالی که این خبر از پایه دروغ است.
وحید پور گفت:این خبرنگار سلیقه ای عمل میکند و میخواهد تا تفرقه درست کند و از این بین سود ببرد و باید جلوی اینها بعنوان یک معضل اجتماعی گرفته شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا