عمومی

دوره آموزشی توانمندسازی فعالان فرهنگی بسیج، در زیرکوه برگزارشد

با هدف ارتقای سطح علمی مسؤولان فرهنگی اجتماعی پایگاه های بسیج در مواجهه با تهدیدات نرم دشمن،دوره آموزشی توانمندسازی فعالان فرهنگی بسیج، در زیرکوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،با هدف ارتقای سطح علمی مسؤولان فرهنگی اجتماعی پایگاه های بسیج در مواجهه با تهدیدات نرم دشمن،دوره آموزشی توانمندسازی فعالان فرهنگی بسیج در زیرکوه برگزار شد.
در این دوره 150 نفر از مسؤولان فرهنگی پایگاههای بسیج شهرستان در سه کارگاه تبیین گفتمان انقلاب با توجه به منویات مقام عظمای ولایت،سواد رسانه ای در استفاده از فضای مجازی ومخاطب شناسی در تبلیغ چهره به چهره حضور یافتند.
این دوره آموزشی به مدت 8 ساعت زیر نظر اساتید فرخنده،بیهقی و حیدری در محل حوزه علمیه خواهران شهر حاجی آباد و ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه برگزار شد.
جانشین معاونت فرهنگی اجتماعی در سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی، در این دوره آموزشی فرهنگ را محوری ترین عرصه تهاجم و جنگ جبهه استکبار عنوان کردوغفلت نکردن از دشمنی استکبار ،داشتن درک صحیح از جنگ فرهنگی،تقویت وتحکیم مبانی اعتقادی،بصیرت افزایی و تحلیل صحیح واقعیت ها را از الزامات جهاد فرهنگی دانست.
سرگرد فرخنده به شاخصه های انقلابی گری از منظر مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت:پایبندی به ارزشهای مبنایی و اساسی اسلام،همت بلند برای رسیدن به آرمانها ،پای بندی به استقلال کشور،حساسیت در برابر دشمن و تقوای دینی و سیاسی از جمله این شاخصه ها است.
هم اکنون به کانال اطلاع رسانی زیرکوه نیوز در تلگرام بپیوندید:
https://telegram.me/zirkoohnews

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا