عمومی

دولت مقابله با قاچاق کالاوحمایت از تولید ملی را جدی بگیرد

امام جمعه زیرکوه ۳ ضلع حمایت از کالای ایرانی را دولت تولید کنندگان و مصرف کنندگان عنوان و گفت: دولت مقابله با قاچاق کالا، حمایت از تولید ملی و ایجاد زمینه مناسب برای صادرات را جدی بگیرد و تولیدکنندگان نیز کالای مرغوب تولید و مصرف کنندگان هم تعصب در خرید کالای داخلی داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد با تاکید بر تقوای الهی اظهارداشت: تقوا یعنی اینکه مراقب رفتار و جهت گیری هایمان باشیم و بدانیم کوچکترین اعمال ما هم ثبت و ضبط می شود و دادگاه الهی هم وجود دارد و باید جوابگو باشیم.
وی با تبریک میلاد امام علی ع در تبیین فضائل امام گفت: سخن گفتن در مورد شخصیتی که پیامبر در مورد ایشان می فرماید یا علی جز من و خدا ترا کسی نشناخت ؛ خیلی سخت است
امام جمعه زیرکوه ادامه داد: بیایید با امام علی ع تجدید عهد کنیم ایشان هم به ما کمک خواهد کرد و در صحنه قیامت که پدر از فرزند فرار می کند علی ع از ابرار فراموش نمی کند
خطیب جمعه زیرکوه افزود:اگر امام و ولایت را فراموش نکنیم و شکر نعمت ولایت را زنده کنیم امام هم ما را فراموش نمیکند
حجت الاسلام مرتضایی نیا در خطبه دوم نیز ضمن توصیه به تقوای الهی به بیان مهمترین مناسبتهای جاری و در پیش رو پرداخت.
وی با اشاره به میلاد امام علی ع و ایام البیض گفت : اعتکاف خلوت دل برای نزدیکی به خدای متعال ، ظرفیت جهانی برای رویارویی با هجمه های دشمنان علیه جوانان است
وی اعتکاف را معجونی از چند عبادت نماز ، روزه ، قرآن و دعا عنوان کرد و گفت اعتکاف یکی از رویشهای انقلاب و فرصت خوبی برای تهذیب نفس است .
امام جمعه زیرکوه به ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی اشاره و‌گفت: این روز از بزرگترین عیدهای ملت ایران و زمینه ساز پیروزی مستضعفان بر مستکبران است.
وی سپس به پیام امام راحل در مورد این روز اشاره و‌بیان داشت: ایشان ۱۲ فروردین را روز نخست حکومت الله و از بزرگترین اعیاد ملی و مذهبی می دانند که ملت باید عید بگیرند و زنده نگه دارند. روز فروریختن کنگره های قصرهای ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی است.
امام جمعه زیرکوه به روز ۱۳ فروردین روز حمایت از طبیعت اشاره و با توجه به تقارن ان با وفات حضرت زینب س گفت: مومنین در این روز حرمت ایشان را نگهدارند و بانوان ما نیز عفت پاکدامنی و ولایتمداری حضرت را سرلوحه خود قرار دهند.
خطیب جمعه زیرکوه به نامگذاری سال ۹۷ به حمایت از کالای ایرانی ،خاطرنشان کرد: این از ابتکارات مقام معظم رهبری است ایشان همه تهدیدها را رصد میکنند و طبق آن دستوراتی صادر میکنند.
وی ۳ ضلع حمایت از کالای ایرانی را دولت تولید کنندگان و مصرف کنندگان عنوان و افزود: دولت مقابله با قاچاق کالا، حمایت از تولید ملی و ایجاد زمینه مناسب برای صادرات را جدی بگیرد و تولیدکنندگان نیز کالای مرغوب تولید و مصرف کنندگان هم تعصب در خرید کالای داخلی داشته باشند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا