عمومی

دیدار امام جمعه و روحانیون با سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه

به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی،امام جمعه ،دادستان و رئیس دادگستری و روحانیون زیرکوه با سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی،امام جمعه ،دادستان و رئیس دادگستری و روحانیون زیرکوه با سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه دیدار کردند.
در این دیدارحجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی وظایف این نهاد را گسترده ارزیابی و از خدمات این اداره در حوزه های مختلف تشکر نمود.
وی خطاب به سرپرست اداره گفت: در برگزاری باشکوه مناسبتهای فرهنگی ، اعزام مبلغ ، ساخت خانه های عالم و … با بودجه های قطره ای و ناملایماتی که هست خوب سکانداری کردید و ما قدردان زحمات شما هستیم و از این همدلی بین مجموعه شما تشکر می نماییم و این امدن هم اظهار رضایت است و هم حمایت
حجت الاسلام احمد اسماعیلی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه نیز ضمن خبر مقدم گفت: حضور شما نشان دهنده اتحاد ، وحدت و همدلی بین روحانیون و ارگانهایی که کارشان فرهنگی و مقابله با آسیبهای اجتماعی است نشان می دهد.
وی ادامه داد: اگر موفقیتی هم بوده نتیجه حمایتهای شما وخیرین بوده است . در مدتی که اینجانب سرپرستی این اداره را برعهده دارم 6 خانه عالم ساخته شده که 2 تا دولتی و 4 خانه عالم با حمیاتهای خیرین ساخته شده است
وی ادامه داد: در حوزه جذب قرآن و … نیز در یک سال گذشته 3000 جلد قرآن ، 2000 کتب منتخب ادعیه بین مساجد و محافل قرآنی توزیع شده است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا