عمومی

دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران مایه مباهات و افتخار است

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه دردیداربا خانواده جانبازان شهر حاجی آباد گفت: دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران مایه مباهات و افتخار است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،به مناسبت سالروز ولادت حضرت ابالفضل عباس (ع) و روز جانباز، جانشین ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه به اتفاق رئیس اداره بنیاد شهید و ایثارگران شهرستان ، فرمانده حوزه مقاومت خواهران و جمعی از بسیجیان این حوزه با خانواده دو جانباز سرافراز شهر حاجی اباد دیدار کردند.
سروان کریمی دردیداربا خانواده جانبازان سرافراز شهر حاجی آباد با تبریک اعیاد شعبانیه و روز جانباز،اظهارداشت: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.
جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه خاطرنشان کرد:ایثار جانبازان و آزادگان و صبر آنان در برابر سختی‌ها مسیر تعالی را در برابر فرزندان امروز کشور گشوده است.
وی ادامه داد: خانواده شهدا و جانبازانم در دامان خویش فرزندانی را پرورش دادند که سربازان اسلام شدند و در راه رضای حق تعالی و اعتلای کلمه الله، اسماعیل‌های خویش را تقدیم کردند و امروز نیز سربلند و مفتخر به این شهادت‌ها هستند.
وی اضافه کرد: دیدار با این عزیزان موجب تقویت روحیه خدمت‌رسانی در مسئولان و موجب زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
در این دیدار جانبازان بسیجی شهرستان ،آقایان کاظم یادگاری و علی اصغر علیزاده به بیان خاطرات دوران دفاع مقدس پرداختند.
همچنین به پاس رشادت های این عزیزان از این دو خانواده تجلیل گردید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا