عمومی

دیدار ریاست و قضات دادگستری شهرستان زیرکوه با امام جمعه شهرستان

به مناسبت هفته قوه قضائیه،ریاست،دادستان ، قضات و کارمندان دادگستری شهرستان زیرکوه به همراه اعضا شورای حل اختلاف با حجت الاسلام مرتضائی نیا امام جمعه شهرستان، دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، صبح امروز،به مناسبت هفته قوه قضائیه،ریاست،دادستان ، قضات و کارمندان دادگستری شهرستان زیرکوه به همراه اعضا شورای حل اختلاف با حجت الاسلام مرتضائی نیا امام جمعه شهرستان، دیدار کردند.
حجت الاسلام جلالی دادستان شهرستان زیرکوه در این دیدار با اشاره به آمار رسیدگی به پرونده ها در دادگستری شهرستان زیرکوه از افزایش دو درصدی جرائم در سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: خوشبختانه در سال جاری، در بحث طلاق نسبت به سال گذاشته شاهد کاهش 2 درصدی بوده ایم.
اکبرزاده ریاست دادگستری شهرستان زیرکوه نیز گزارشی از عملکرد این نهاد در سال جاری ارائه کرد.
برخورد خوب با مردم را باید سرلوحه کار خود قرار دهیم
حجت الاسلام مرتضائی نیا امام جمعه شهرستان نیز در این دیدار با تقدیر از زحمات پرسنل دادگستری زیرکوه، گفت: مجموعه دادگستری شهرستان زیرکوه یک مجموعه بسیار سالم، شجاع و همفکر هستند که این باعث خوشحالی ماست.
وی خاطرنشان کرد:در بحث آسیب های اجتماعی کارهای بسیار ارزشمندی انجام شده و کار امروز ما همین است و باید این کارها را انجام دهیم تا روی جامعه تاثیر داشته باشد.
امام جمعه زیرکوه تصریح کرد: از ششم تیرماه تا 12 تیرماه کلکسیونی از نقض بشر آمریکائی روی داده و هر کجا نگاه کنید دست آمریکا دیده می شود.
مرتضائی نیا با بیان اینکه در این حوادث بهترین افراد ما به شهادت رسیدند، گفت: دشمن وقتی نتوانست در مقابل جمهوری اسلامی ایران کاری انجام دهد، به ترور روی آورد و هدف دشمن هم شهادت بهترین نیروهای ایران اسلامی بود.
وی با اشاره به شخصیت شهید بهشتی، بیان داشت: شخصیت این شهید بزرگوار باید برای جامعه تبیین شود تا نسل جدید ما با خصوصیات اخلاقی این شهید والامقام آشنا شوند.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه شهید بهشتی برخورد بسیار خوبی با مردم داشت، تاکید کرد: این برخورد خوب با مردم را باید سرلوحه کار خود قرار دهیم.
مرتضائی نیا گفت: ما انتظاراتی از دادگشتری داریم که دفاع از حقوق مردم، برخورد با فساد، عدالت ورزی ، پرهیز از سیاسی کاری و ایستادگی در برابر حق از جمله این انتظارات است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا