عمومی

دیدار ریاست و پرسنل دادگستری شهرستان زیرکوه با امام جمعه

صبح امروز،ریاست، دادستان و پرسنل دادگستری زیرکوه با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،در ششمین روز از دهه فجر،ریاست، دادستان و پرسنل دادگستری زیرکوه با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.
امام جمعه زیرکوه در این مراسم با تسلیت ایام فاطمیه و تبریک ایام الله دهه مبارکه فجر ،بر قرائت صلوات خاصه حضرت فاطمه زهرا(س) تاکید کرد واظهارداشت:سعی کنید صلوات خاصه حضرت زهرا (س)را همیشه ذکر کنید.
حجت الاسلام مرتضائی نیا، ایام الله دهه فجر انقلاب را گرامی داشت و گفت:امروز بزرگان ما باید در راه حفظ این انقلاب بسیار تلاش کنند چون حفظ نظام از اوجب واجبات است.
وی با تاکید بر خوشرفتاری با مردم،‌خاطرنشان کرد:یکی از وظایف مهم قضات خوش رفتاری با تمامی مراجعین است خواه این فرد شاکی ، متهم ، خوانده و یا متهم باشد و این امر منافاتی با رعایت عدالت ندارد.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به وضعیت ضعیف اقتصادی و معیشتی مردم شهرستان،بیان داشت: تا جایی که می توانید کارها را بر مردم محروم این شهرستان آسان بگیرید.
مرتضائی نیا با تأکید بر این که هیچ واژه ای شیرین تر از برقراری عدالت در جامعه موجود ندارد گفت: قضات باید براساس آموزه های دینی و حدیث قدسی که یک ساعت اجرای عدالت را برتر از 70 سال عبادت می داند، در همه حال عدالت را رعایت کرده و گره از کار مردم باز کنند.
در این دیدار گزارشی از اقدامات دادگستری شهرستان زیرکوه ارائه گردید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا