عمومی

دیدار ریاست و پرسنل کمیته امداد امام خمینی زیرکوه با امام جمعه شهرستان

به مناسبت روز احسان و نیکوکاری ،فارابی رئیس کمیته امداد امام خمینی زیرکوه به همراه پرسنل آن نهاد با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،پیش از ظهر امروز به مناسبت روز احسان و نیکوکاری ،فارابی رئیس کمیته امداد امام خمینی زیرکوه به همراه پرسنل آن نهاد با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.
امام جمعه زیرکوه در این دیدار با تاکید بر اهمیت خدمت به محرومین،بیان داشت:بنابر سفارش ائمه اطهار،بهترین عبادت خدمت به مردم و محرومین است و یکی از نهادهای مقدس که بعد ازپیروزی انقلاب اسلامی ایران برای خدمت به محرومین،تشکلیل شد،نهاد مقدس کمیته امداد است.
حجت الاسلام مرتضائی نیا خاطرنشان کرد:تنها نهادی که حضرت امام راحل اجازه دادند که نامشان بر آن نهاد باشد همین کمیته امداد است.
مرتضائی نیا تصریح کرد: در اهمیت خدمت ارج نهادن به محرومین همین بس که حضرت امام فرمودند من یک موی کاه نشین را به کاخ نشین نمی دهم.
امام جمعه زیرکوه با تاکید بر برخورد محترمانه با مراجعین کمیته امداد، گفت: از ریاست و پرسنل زحمت کش کمیته امداد شهرستان تشکر می کنم که در همه حوزه ها موفق هستند و اینکه از مردم با روی خوش برخورد می کنید و به آنها خدمت می کنید، قابل تقدیر است.
مرتضائی نیا خدمات کمیته امداد زیرکوه در همه زمینه ها را پررنگ،مفید و ارزنده ارزیابی کرد و بر تقویت این فعالیت ها تاکید کرد.
وی تصریح کرد: تقویت و حفظ روحیه انفاق و کمک رسانی، لازمه این حرکت ارزشمند است بنابراین توصیه می کنم این روحیه را در خودتان حفظ کنید.
در این دیدار فارابی ریاست کمیته امداد، گزارشی از فعالیت های این نهاد مقدس ، ارائه کرد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا