عمومی

دیدار فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با خانواده شهید رضایی

به مناسبت سال جدید،فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی با خانواده شهید مهدی رضایی بمرود دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سردار ” مجیدشجاع “فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبي “و فرمانده انتظامي شهرستان زيرکوه به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهيدان با حضور در منزل پدر شهيد مهدی رضایی با پدرومادر اين شهيد گرانقدر دیدار کرد.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی در این دیدار اظهارداشت: آرامش و امنيت امروزجامعه به برکت خون شهيدان به دست آمده است و شهيدان با راهي که انتخاب کردند به ديدار معشوق شتافتند تا ما و کشورمان در امنيت کامل باشیم واگر جانفشاني وايثار اين عزيزان نبود امنيت پايدار جامعه هرگز محقق نمي شد.
سردار شجاع خانواده هاي معظم شهداء را چشم و چراغ اين ملت و جامعه عنوان نموده و افزود:رشد و بالندگي و تعالي کشور عزيزمان ايران درهمه عرصه هاي فرهنگي،اقتصادي،سياسي و علمي درسايه خون شهيدان بوده است.
وي تصريح کرد: وظيفه امروز مردم و مسئولان ايران اسلامي در قبال فداکاري ، ايثار شهدا، حفظ ارزش‌ها و آرمان‌هاي مقدسي است که آنها به خاطر آن مقابل دشمنان ايستادند.
در پايان فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی ضمن استماع مشکلات خانواده محترم اين شهيدگرانقدر با اهدالوح و هدايايي ، صبر و استقامت اين عزيزان گرامي را تحسين گفت.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا