عمومی

دیدار فرمانده مرزبانی استان وفرمانده انتظامی شهرستان زیرکوه باخانواده شهید رضایی

فرمانده مرزبانی استان وفرمانده انتظامی شهرستان زیرکوه با خانواده استوار دوم شهید مهدی رضایی دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سرهنگ “مسروری ” فرمانده مرزبانی استان خراسان جنوبی به منظور معنويت بخشي و ارج نهادن به مقام شامخ شهداء به همراه سرهنگ “بخشی” فرمانده انتظامی شهرستان و جمعي از کارکنان انتظامی و مرزبانی با خانواده معظم شهيد مبارزه با مواد مخدر ،مهدی رضایی در شهرستان زیرکوه ديدار كردند.
فرمانده مرزبانی استان در اين ديدار با اشاره به جايگاه و منزلت ارزشمند شهداء گفت: شهداء سرمايه هاي گرانبهاي اسلام و انقلاب بوده و ادامه راهشان بالاترين عبادت است.
وي افزود: خانواده شهداء مظهر ايثار و شکيبايي هستند و تکريم شهداء و خانواده شهداء يک وظيفه انساني براي تمامي آحاد مردم و مسئولان است.
سرهنگ “مسروری” خاطر نشان کرد: حفظ ارزش هاي شهداء از وظايف اصلي است و بايستي اين فرهنگ با ارزش همچون ميراثي گران بها سينه به سينه و نسل به نسل منتقل شود.
گفتني است درپایان فرمانده مرزبانی و فرمانده انتظامی شهرستان با اهداء لوح سپاس و هدايايي از خانواده اين شهيد معظم دلجويي کردند.
استواردوم شهید “مهدی رضایی” آذرماه سال گذشته در منطقه سیستان وبلوچستان در درگیری با اشرار و قاچاقچیان موادمخدر به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا