عمومی

دیدار مبلغین ،کانون مداحان و شورای هیئات مذهبی با امام جمعه زیرکوه

به مناسبت روز اطلاع رسانی و تبلیغ ، جمعی از مبلغین ، اعضای کانون مداحان و شورای هیئات مذهبی با امام جمعه زیرکوه دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،ظهر امروز به مناسبت روز اطلاع رسانی و تبلیغ ، جمعی از مبلغین ، اعضای کانون مداحان و شورای هیئات مذهبی با امام جمعه زیرکوه دیدار و گفتگو کردند.
حجت الاسلام احمد اسماعیلی سرپرست اداره تبلیغات زیرکوه در این دیدار،ضمن تشکر از امام جمعه شهرستان بابت مساعدت در امورات فرهنگی با بیان اینکه اشاعه فرهنگ ناب اسلامی ، ترویج اخلاق اسلامی و دفاع از اصول و اعتقادات ازاهداف ازمان تبلیغات اسلامی است به تبیین عملکرد اداره پرداخت.
وی گفت: اعزام روحانی در مناسبتها ، برگزاری همایشهای مختلف توجیهی ویژه مبلغین ، کارگاههای سبک زندگی دینی با دعوت از استید مجرب کشوری ، برگزاری محافل انس با قران با حضور قایران استانی و همچنین سفیران نور (کشوری) ، گفتمانهای دینی با حضور دانش آموزان و اقشار تاثیرگذار ، برگزاری کلاسهای قرانی ، آموزشی ، حفظ ، روخوانی و روان خوانی ، تفسیر قرآن کریم ، اجرای طرح بینات 21 (تفسیر سوره قصص در ماه مبارک رمضان) طرح با قران در زلال اعتکاف در مساجد دارای معتکف و تصحیح قرآئت معتکفین ، فعالیت 11 بوستان معرفت و 11 هسته فرهنگی و فعال نمودن 21 خانه قران و 2 موسسه قرانی را از اهم کارهای تبلیغات اسلامی عنوان نمود.
تبلیغ ، برنده ترین سلاح در زمان امروزی است
سپس امام جمعه زیرکوه ضمن تشکر از گزارش جامع مسئول اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه گفت: وظیفه همه ما یکی است و آن تبلیغ است که برنده ترین سلاح در زمان کنونی به شمار می آید و رسالت انبیا و امامان و اهل بیت می باشد.
وی ادامه داد: کسب رضایت الهی و نترسیدن از احدی به جز خدا در امر تبلیغ وظیفه ماست
حجت الاسلام مرتضائی نیا سپس دیگر وظایف مبلغین را الگو قرار دادن پیامبر و امامان در زندگی ، رعایت وفق و مدارا در امر تبلیغ تکریم مخاطبین ، ایمان به هدف و شناخت زمان و مکان و وظیفه شناسی ، استفاده از ابزارهای نوین تبلیغ ، معرفی اسلام ناب به مردم و معرفی دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم عنوان نمود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا