عمومی

دیدار مسؤولان قضایی زیرکوه با پرسنل محیط زیست

به مناسبت گرامیداشت هفته محیط زیست،ریاست دادگستری شهرستان زیرکوه به اتفاق دادستان عمومی و انقلاب شهرستان با حضور در نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان با مدیر و کارکنان این مجموعه دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، به مناسبت گرامیداشت هفته محیط زیست،ریاست دادگستری شهرستان زیرکوه به اتفاق دادستان عمومی و انقلاب شهرستان با حضور در نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان با مدیر و کارکنان این مجموعه دیدار کردند.
در این دیدار که مامورین اجرایی یگان حفاظت محیط ز یست شهرستان زیرکوه حضور داشتند تقی زاده ضمن خیر مقدم حضور مسئولین محترم دستگاه قضایی شهرستان از زحمات و تلاش های این مجموعه در امر رسیدگی به پرونده های قضایی بوِیژه برخورد قاطعانه با متخلفین شکار و صید و قاچاقچیان هوبره گیری قدر دانی نمود .
همچنین اکبرزاده ریاست دادگستری شهرستان ازتلاشهای بی شائبه ریاست نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان زیرکوه و تمامی محیطبانان تحت امر شهرستان تشکر نمود وضمن اعلام کاهش چشمگیر تخلفات شکارو صید در حوزه شهرستان ،تصریح کرد:امیدواریم شما محیط بانان با خدمت خالصانه و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) گام های تعالی در مسیر پیشرفت و آبادانی این سرزمین بردارید.
جلالی دادستان شهرستان زیرکوه نیز ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک هفته محیط زیست به تمامی دوستداران طبیعت بویژه محیطبانان به عنوان ناجی و نگهبانان راستین طبیعت از زحمات و تلاش های شبانه روزی مجموعه محیط زیست شهرستان تقدیر نمود.
گفتنی است در پایان این جلسه با اهدای لوح تقدیر و اعطای هدایایی از کلیه پرسنل حفاظت محیط زیست زیرکوه تقدیر به عمل آمد .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا