عمومی

دیدار پرسنل سپاه و آموزش و پرورش زیرکوه با امام جمعه شهرستان

به مناسبت هفته معلم و هفته عقیدتی سیاسی در سپاه،صبح امروز مدیر و معاونین آموزش و پرورش به اتفاق مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه زیرکوه و جمعی از پرسنل این ارگان با حجت الاسلام مرتضائی نیا ، امام جمعه شهرستان، دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،به مناسبت هفته معلم و هفته عقیدتی سیاسی در سپاه،صبح امروز مدیر و معاونین آموزش و پرورش به اتفاق مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه زیرکوه و جمعی از پرسنل این ارگان با حجت الاسلام مرتضائی نیا ، امام جمعه شهرستان، دیدار کردند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه زیرکوه در این دیدار با گرامی داشت یاد و خاطر شهید مطهری،گفت:تقارن ایام هفته معلم با ایام ولادت منجی عالم بشریت خیلی تقارن فرخنده ایست و امیدواریم این تقارن فرخنده تجدید عهد و پیمانی باشد برای اینکه سربازان خوبی برای امام زمان باشیم.
حجت الاسلام عبدی با بیان اینکه هفته عقیدتی سیاسی سپاه نیز مقارن با هفته معلم برگزار می شود،خاطرنشان کرد: مباحث اعتقادی و عقیدتی،در سپاه با تاکید ویژه ای دنبال می شود و برای نگهداری از نظام و اعتقادات و ولایت اقداماتی که در توان ماست انجام می شود.
مدیر آموزش و پرورش زیرکوه نیز با گرامی داشت یاد و خاطر شهدای فرهنگی و دانش آموز زیرکوه از حمایت های امام جمعه شهرستان در برکزاری یادواره شهدا تشکر کرد و گفت: تمام تلاش ما در طول سال تحصیلی این است که فعالیت های آموزشی و پرورشی را همسو و با هم دنبال کنیم.
علیرضا مهدی پور بیان داشت:در حوزه پرورشی بحث قران،نماز،عترت و مسابقات دانش آموزای به شدت پیگیری می شود تا در کنار آموزش بال دوم که بحث پرورش نیز هست ،تقویت شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا