عمومی

راهبرد سازمان مدیریت بحران کشور،مقاوم سازی و بهسازی مسکن روستایی است

معاون وزیر کشوردر بازدید از شهرستان زیرکوه گفت:مقاوم سازی و بهسازی مسکن روستایی راهبرد سازمان مدیریت بحران کشوراست.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اسماعیل نجار در بازدید از منطقه زلزله زده زهان اظهار داشت: مقاوم سازی و بهسازی مسکن روستایی راهبرد سازمان مدیریت بحران کشوراست که باید جدی گرفته شود.
معاون وزیر کشور با اشاره به مطالعه و امکان سنجی ساخت مسکن روستایی خاطرنشان کرد: بهسازی واحدهای مسکونی ، استفاده از مصالح با کیفیت و استاندارد و بهره گیری از نیروهای متخصص مهندسی و اجرایی از دیگر عوامل موفقیت در این عرصه است.
رییس سازمان مدیریت بحران کشوربیان داشت: ناهنجاری های اقلیمی مانند طوفان ها، خشکسالی های بلندمدت و ادامه دار بودن تغییرات دما و بارش در کشور نشان دهنده عمق اثرات تغییر اقلیم در ایران است که به دلیل فقدان مستند سازی و گزارش گیری صحیح و آمارهای دقیق همچنان به عنوان بحران تلقی می شوند.
رییس شورای هماهنگی مدیریت بحران کشور با بیان اینکه خراسان جنوبی از استان های درگیر با خشکسالی است ،تصریح کرد:خشکسالی تنها مربوط به میزان بارندگی نیست بلکه زمان پراکندگی و نوع بارش نیز بسیار مهم است .
گفتنی است ،اسماعیل نجار معاون وزیر و رییس سازمان مدیریت بحران کشور به همراه فرهادی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار ،امام جمعه زیرکوه و اسفدن،خانزاده فرماندار و تعدادی از مدیران کل استان از روستا های سارجین و کلاته مزار در بخش زهان و روستای عشایری چاه باشای شهرستان زیرکوه بازدید به عمل آورد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا