عمومی

راه رسیدن به توسعه ،مقاومت است

امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه راه رسیدن به توسعه، مقاومت است، گفت: باید مقاومت کرد و در مقابل دشمن ایستاد و هر جا به آمریکائی ها اعتماد کردیم به ما ضربه زدند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز؛حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا ظهر امروزدرخطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد ،ضمن توصیه به تقوای اظهارداشت: تقوی الهی یعنی اینکه بدانیم خداوند متعال مراقب ماست و این تقوی الهی در یک صندوقی ذخیره می شود و در فردای قیامت انسان می تواند از این تقوای الهی استفاده کند.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به مناسبت های به سالروز وفات حضرت ام البنین و روز تکریم مادران و همسران شهدا اشاره کرد و گفت:باید از ایثار و فداکاری و صبر و پایداری مادران و همسران شهدای 8 سال دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای مدافع امنیت تشکر کرد.
وی با اشاره به ویژگی های حضرت ام البنین،بیان داشت:مادران و همسران شهدا باید این ویژگی ها را سرلوحه کار خود قرار دهند.
خطیب جمعه زیرکوه گفت:همسران شهدا باید فرزندان خود را به گونه ای تربیت کنند که ولایت مداری و در خط انقلاب ماندن در وجودشان نهادینه شود.
خطیب جمعه زیرکوه به سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی اشاره و تصریح کرد:یکی از نهادهای بسیار مقدس ، همین نهاد کمیته امداد است.
امام جمعه زیرکوه گفت:بالاترین عبادت خدمت به محرومین است و این موضوع را باید پرسنل کمیته امداد به خوبی بدانند و سعی کنند اثرات انفاق و نیکوکاری را در بین مردم بیشتر بیان کنند و سوق دادن مردم به قناعت وهمگرایی روحیه انفاق از دیگر اقداماتی است که باید سرلوحه کار پرسنل کمیته امداد قرار گیرد.
مرتضائی نیا با اشاره به روز درختکاری خواستار کاشت درختان مثمر در شهرستان شد و اذعان داشت: درختان تسبیح خداوند می گویند و کاشتن درخت ثواب زیادی دارد.
حجت الاسلام مرتضایی نیا از مردم خواست در نگهداری درختان دقت نمایند و مواظب درختان شهر باشند چون زیان و سود این درختان به خودمان برمی گردد.
امام جمعه زیرکوه،با اشاره به سخنرانی 29 بهمن رهبر معظم انقلاب، گفت: این سخنرانی را باید جدی بگیریم چون به اعتقاد اکثر کارشناسان و تحلیل گران یکی از مهمترین و کلیدی ترین سخنرانی معظم اله همین سخنرانی است.
وی با تاکید بر تبیین اثرات انقلاب، بیان داشت: این عزت و مردم سالاری دینی که دشمن را مورد هدف قرار داده است ،‌پیشرفت های علمی و نظامی و ..کوتاه کردن دست نفوذی ها از انقلاب،از ثمرات انقلاب است و اثرات انقلاب را باید گفت.
مرتضائی نیا تاکید کرد: نگرانی دشمن امروز این است،دشمن این تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که در دنیا حرفی برای گفتن دارد را نمی خواهد و دو کار را دنبال می کند که ایران هراسی و برهم زدن روابط ایران با کشورهای دیگر اقداماتی است که در خارج دنبال می کند و در داخل نیز دامن زدن به اختلافات و اغتشاشات وو القاء ناکارآمدی مسئولان و نظام از کارهای دشمن در داخل کشور است.
امام جمعه زیرکوه ،اذعان داشت:‌دشمن از پیشرفت های نظام ناراحت است و چشم دیدن پیشرفت ها را ندارد.
وی خاطرنشان کرد: آمریکائی ها تلاش می کنند تا ایران را به عنوان یک تهدید در منطقه معارفی کنند و اروپایی ها نیز تلاش دارند ایران را پای میز مذاکره موشکی بنشانند بنابراین مسئولان کشور باید نسبت به این موارد هوشیار باشند.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه راه رسیدن به توسعه ،مقاومت است، گفت: باید مقاومت کرد و در مقابل دشمن ایستاد و هر جا به آمریکائی ها اعتماد کردیم به ما ضربه زدند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا