عمومی

راه مقابله با جنگ اقتصادی آمریکا خرید کالای ایرانی است

امام جمعه زیرکوه گفت:وظیفه دولت در حمایت از کالای ایرانی برداشتن موانع از سرراه کارافرینان و وظیفه مردم خرید کالای ایرانی است و راه مقابله با جنگ اقتصادی امریکا خرید کالای ایرانی است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا ظهر امروز در در خطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد ،ضمن توصیه به تقوای الهی،اظهارداشت: تقوی آن است که ما مواظب باشیم و از حرف، کلام و رفتار و جهت گیری هایی که در زندگی داریم مراقبت کنیم.
امام جمعه زیرکوه در خطبه دوم ضمن توصیه به تقوای الهی به بیان مهمترین مناسبتهای جاری و پیش رو پرداخت و ضمن تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم با تبیین شاخصه های معلم خوب و نمونه گفت: امانتداری ، رئوف و مهربان بودن ، تزریق نشاط و شادابی به مدرسه و دانش اموزان .سعه صدر داشتن ، اخلاص ، سوز وبروز بودن از شاخصه های معلم نمونه است.
وی از برگزار کنندگان یادواره شهدای فرهنگی و دانش اموز تشکر وگفت: این یادواره انصافا در حد و شان شهدا بود.
امام جمعه زیرکوه به روز عقیدتی سیاسی سپاه اشاره و گفت: مقام معظم رهبری می فرمایند حضور مجموعه عقیدتی سیاسی در نیروهای مسلح یکی از الهامات الهی و برکات پروردگار بر امام بزرگوار است.
وی سپس به آغاز دهه نکوداشت مساجد و بزرگداشت شیخ صدوق اشاره و این ایام را گرام یداشت.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به یاوه گویی های رییس جمهور امریکا گفت: حضور امریکا در برجام از ابتدای حضورش با بد عهدی همراه بود و خروجش هم تاثیری نخواهد داشت.
وی خاطرنشان کرد: گزینه های ایران هم در مقابل از تنوع برخوردار است اتحاد ، تشکیل بلوک های جدید اقتصادی خصوصا با روسیه و چین و کاهش واردات از کشورهای هم پیمان امریکا و تقویت اقتصاد کشور را از برنامه های ایران عنوان کرد.
حجت الاسلام مرتضایی نیا به دیدار مقام معظم رهبری مد ظله العالی در دیدار با کارگران و کارآفرینان اشاره و گفت : وظیفه دولت در حمایت از کالای ایرانی برداشتن موانع از سرراه کارافرینان و وظیفه مردم خرید کالای ایرانی است و تنها راه مقابله با جنگ اقتصادی امریکا خرید کالای ایرانی است.
امام جمعه زیرکوه در پایان به فعالیتهای خوب قرارگاه انصار در محرومیت زدایی از قبیل توزیع ٢٥ سری جهیزیه و بسته های غدایی بین نیازمندان اشاره کرد و از این اقدامات شایسته تشکر کرد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا