عمومی

راه نجات از فتنه، ولایت مداری است

امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه آنها که فتنه آفریدند تقوی نداشتتد،گفت:راه نجات از فتنه ولایت مداری است و این است که دست خود را در دست ولایت بگذاریم.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام غلامرضا مرتضایی نیا در خطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد با اشاره مناسبت های هفته جاری سالروز وفات حضرت معصومه را تسلیت گفت و اظهارشت:ان شاء الله عرض ادب شایسته ای خدمت آن بانوی بزرگ داشته باشیم.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به خصوصیات حضرت فاطمه معصومه خاطرنشان کرد: حجاب و خصوصیات اخلاقی ان حضرت الگو است.
وی با بیان اینکه روز ۹ دی یکی از یوم الله هاست: گفت:حماسه ۹ دی اوج بصیرت ملت ایران بود.
امام جمعه زیرکوه بیان داشت: این انقلاب و نظام را تا لب پرتگاه برده بودند و خیانت ها انجام دادند مگر این فتنه نیست؟آتش زدن خیام اباعبدالله و حسینیه ها،برداشتن حجاب از سر زنان و … مگر جرم نبود؟
حجت الاسلام مرتضایی نیا تاکید کرد: آنها که دوست ندارند حماسه ۹ دی گرامی داشته شود تکلیف خود را با ملت مشخص کنند.
امام جمعه زیرکوه گفت:همه این تحریم های کمرشکن بخاطر همان فتنه ۸۸ بوجود آمد اما امروز بعضی ها نمی گذارند و دوست ندارند حماسه ۹ دی گرامی داشته شود، اینها باید بیاینند و تکلیف خود را با ملت مشخص کنند.
وی تاکید کرد:آنها که در سال ۸۸ فتنه آفریدند و با خارجی ها همدست شدند،هنوز هم دوست دارند چهره فتنه گران را جور دیگری وانمود کنند و فتنه گران را از حصر بیرون بیاورند.
وی با بیان اینکه آنها که فتنه آفریدند تقوی نداشتتد،گفت:راه نجات از فتنه ولایت مداری است و این است که دست خود را در دست ولایت بگذاریم.
امام جمعه زیرکوه با تاکید بر توجه ویژه به دهه بصیرت، اذعان داشت: لغزش خیلی ها در فتنه ۸۸ بخاطر کم بصیرتی بود.
حجت الاسلام مرتضایی نیا خاطرنشان کرد:بصیرت باید روز به روز در ما تقویت شود و اوضاع داخلی کشور را باید بشناسیم.
وی با بیان اینکه یکی از خصوصیات ولایت مداری برائت از دشمنان ولایت است،گفت: ولایت مدار کسی است که شعار مرگ بر آمریکا را قوی تر و مستحکم تر سر دهد.
امام جمعه زیرکوه تاکید کرد: فتنه گران و کسانی که به فکر فتنه اندازی در کشور هستند بدانند مردم سال ۸۸ که حماسه ۹ دی را خلق کرده اند آماده و زنده اند و با حماسه ای دیگر از ولایت دفاع خواهند کرد.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به فرمایشات راهگشای مقام معظم رهبری ،بیان داشت:دشمن به فکر ناامیدکردن مردم است بنابراین باید هوشیار باشیم.
وی با بیان اینکه کسانی که کشور در اختیارشان بوده یا هست باید پاسخگو باشند نه مدعی العموم، اذعان داشت: مردم ما بصیر و اگاه هستند و دروغ پردازی ها روی این مردم تاثیری ندارد.
امام جمعه زیرکوه از استاندار خراسان جنوبی در جهت تسریع درصدور حکم شهردار حاجی آباد تشکر کرد و از ایشان برای حضور در شهرستان محروم زیرکوه دعوت کرد.
وی از زحمات نیروی انتظامی و قضات شهرستان به خاطر کشف ۲۲۱ کیلو مواد مخدر تشکر کرد و خواستار برخورد جدی با قاچاقچیان مواد مخدر شد.
حجت الاسلام مرتضایی نیا از مردم شهرستان برای حضور گسترده و با بصیرت در برنامه ۹ دی دعوت کرد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا