عمومی

رایزنی های مسئولان زیرکوه در تهران

امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان زیرکوه به اتفاق شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر حاجی آباد، در یک سفر 4 روزه ،مشکلات شهرستان زیرکوه را در تهران، پیگیری کردند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان زیرکوه به اتفاق شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر حاجی آباد، با همراهی فرهاد فلاحتی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در یک سفر 4 روزه ،مشکلات شهرستان زیرکوه را در تهران، پیگیری کردند.
دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی،رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور،معاون وزیر راه و شهرسازی کشور،معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش،نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور،معاون توسعه امور شهرداری های کشور،رئیس سازمان بیمه سلامت کشور،معاون سازمان تامین اجتماعی کشور،مدير كل مشاركت هاي مردمي نوسازي،ریاست بنیاد برکت،ریاست سازمان بهزیستی کشور ،ریاست کانون قلم چی و مدیر کل حوزه ریاست سازمان شهرداری های کشور از برنامه های این سفر کاری بود.
همچنین حضور در مجلس شورای اسلامی و حضور در نشست هم اندیشی صاحبنظران زیرکوه در تهران از دیگر برنامه های این سفر بود.
پیگیری مشکلات زمین های شهر حاجی آباد،مشکلات حوزه آموزش و پرورش، مشکلات حوزه بهداشت و درمان، مشکلات حوزه تامین اجتماعی، مشکلات حوزه بهزیستی و هلال احمر، مشکلات حوزه شهر و شهرداری و ….. از برنامه های این سفر بود.
در این دیدارها و رایزنی ها، قول های مساعدی در جهت رشد و توسعه شهرستان زیرکوه و شهر حاجی آباد از مسئولان امر گرفته شد که ارتقاء نمایندگی بهزیستی زیرکوه به اداره،راه اندازی اداره بیمه سلامت در شهرستان، ارتقاء شعبه تامین اجتماعی به اداره راه اندازی اردوگاه دانش آموزی در زیرکوه، اختصاص کتاب به همه مدارس شهرستان،اختصاص قیر به شهرداری حاجی آباد و …… از مهمترین موارد بود که ان شاء الله بعد از اختصاص این موارد ،دستاورد کلی این سفر به اطلاع عموم خواهد رسید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا