پیشنهادعمومی

رزمایش حضرت فاطمه زهرا، حاوی پیام هایی مشخص به دوست و دشمن است

به گزارش زیرکوه نیوز،سردار مرتضوی فرمانده قرارگاه ثامن الائمه نیروی زمینی سپاه در جمع خبرنگاران گفت:

امیدواریم با دعای خیر مردم منطقه زیرکوه رزمایش بزرگ حضرت فاطمه زهرا به همه اهداف از پیش تعیین شده خود برسد و ما بتوانیم این محبت‌ها و خوبی‌های مردم عزیز این خط را به عنوان یادگاری خوب و یک تجربه گرانقدر به یادگار داشته باشیم .

طی دو سه روز آینده که این رزمایش با اقتدار و قدرت در منطقه برگزار خواهد شد می تواند حاوی پیام های موثری برای دوست و دشمن باشد.

پیام این رزمایش به دشمنان این است که امروز در گام دوم انقلاب شیعه و سنی برای تحقق حکومت جهانی اسلام به میدان آمده اند و برای دفاع از منافع مشترک خود جان خود را تقدیم میکنند.

و پیام ما به مومنین به انقلاب این است که روز به روز این ظرفیت‌ها و این آمادگی ها و گوش به فرمان بودن به فرامین مقام معظم را رهبری تقویت کنیم تا ان شاءالله دست در دست هم از زندگی سالم و بانشاط برخوردار شویم

ما در این رزمایش همه تجربیات همه دستاوردها و همه موفقیتهای که تا به امروز داشتیم را مجددا مورد ارزیابی و آزمایش قرار خواهیم داد که انشاءالله بتواند در جهت ارتقاء آمادگی‌های رزمی و انضباط عملیاتی موثر واقع باشد.

تلاش ما بر این است که فقر و محرومیت را از مناطقی که واقعاً محرومیت وجود دارد دور کنیم و تمرکز فعالیت‌های ما بر محرومیت زدایی توجه به زیرساخت‌های آب یاده کشاورزی آموزش و درمان است.

امروز در سایه این رزمایش بیمارستان صحرایی فعال شده که توانایی انجام بیش از ۱۰۰۰ عمل جراحی را دارد و جدیدترین تجهیزات و سامانه های جراحی که در اختیار نیروهای مسلح قرار دارد را وارد منطقه کرده ایم و سنگین ترین عمل های جراحی عمل پیوند کبد در منطقه در حال انجام است.

بسیار خوشحال هستیم که بتوانیم مراسمی برای زوج‌های جوان برگزار کنیم و یک سری از جهیزیه های که توسط برادران شما در نیروی زمینی سپاه تهیه شده به نمایندگی تقدیم این زوج های جوان گردد.

به نظر می‌رسد انشاءالله مجموعه فعالیت‌های ورزشی آموزشی فرهنگی و ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین جوانان و نوجوانان و بانوان این سرزمین بتواند یک خاطره خوشی را از حضور فرزندان شما در نیروی زمینی سپاه در این منطقه رقم بزند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا