عمومی

رقابت یک هزار و 100 دانش آموز در مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان زیرکوه

کارشناس قرآن ، عترت و نماز آموزش و پرورش زیرکوه گفت:یک هزار و 100 دانش آموز در سی و ششمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان شهرستان زیرکوه شرکت کرده اند.

محمد دلاکه در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،‌اظهارداشت:سی و ششمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان شهرستان زیرکوه در رشته های احکام،‌اذان و مداحی در کلیه مقاطع تحصیلی پسران و دختران برگزار می شود.
کارشناس قرآن ، عترت و نماز آموزش و پرورش زیرکوه گفت:یک هزار و 100 دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در این مسابقات شرکت کرده اند.
وی خاطرنشان کرد: افراد برگزیده این مسابقات، ضمن تجلیل در شهرستان، به مرحله استانی راه خواهند یافت.
دلاکه بیان داشت:بی شک ، حضور بیش از یک هزار نفر در این مسابقات،نشان از عشق و علاقه دانش‌آموزان شهرستان زیرکوه به فرهنگ و معارف الهی و قرآنی دارد و وظیفه ما را در این راه سنگین‌تر می‌کند.
وی گفت:توصیه ما به خانواده ها اینست که فرزندان خود را به سمت نماز،قرآن ، عترت و ائمه معصومین هدایت کنند و قطعا نتیجه آن را بصورت مستقیم و غیر مستقیم خواهند دید.
گفتنی است،صبح امروز سی و ششمین دوره مسابقات قران،‌نماز و عترت دانش آموزان زیرکوه در سه رشته احکام، اذان و مداحی در مقاطع متوسطه اول و دوم پسران با شرکت 120 دانش آموز برگزار گردید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا