عمومی

رقابت 592 داوطلب در کنکور سراسری 96 در شهرستان زیرکوه

مدیر آموزش و پرورش زیرکوه از رقابت 592 داوطلب در کنکور سراسری 96 در شهرستان زیرکوه خبر داد و گفت: همه شرایط برای برگزاری کنکور آماده است.

علیرضا مهدی پور در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،با اشاره به برگزاری کنکور سراسری در شهرستان زیرکوه اظهارداشت:592 داوطلب در این آزمون برای کسب سهمیه دانشگاهی ،رقابت خواهند کرد.
مدیر آموزش و پرورش زیرکوه خاطرنشان کرد:این آزمون در روزهای پنج شنبه و جمعه 15 و 16 تیرماه در 4 گروه انسانی ، ریاضی ، تجربی و هنر و در چهار حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.
مهدی پور بیان داشت:در رشته علوم انسانی 143 دختر و 119 پسر،در رشته علوم تجربی 133 دختر و 72 پسر،در رشته ریاضی و فیزیک 2 پسر،در رشته هنر 55 دختر و 22 پسر و در رشته زبانهای خارجی 29 پسر و 17 دختر در این ازمون حضور خواهند یافت.
وی تاکید کرد:تمام تمهیدات لازم از نظر مسائل حفاظت فیزیکی مکانهای آزمون ، امکانات سرمایشی ، اورژانس و .. پیش بینی شده و تمام هم و غم ما بر این است که جلوی نگرانی اولیا گرفته شود و خدشه ای در برگزاری آزمون وارد نگردد.
مدیر آموزش و پرورش زیرکوه گفت: 70 نفر از فرهنگیان شهرستان به عنوان رابط و مراقب در برگزاری این آزمون همکاری خواهند داشت.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا