عمومی

روحانیون در روستاها یک حرکت جهادی واقعی انجام می دهند

مدیر ستاد اقامه نمازخراسان‌جنوبی،امروز در گردهمایی روحانیون شهرستان زیرکوه،اظهارداشت:روحانیون در روستاها یک حرکت جهادی واقعی در محل خدمت انجام می دهند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت‌الاسلام حسین كمیلی، مدیر ستاد اقامه نمازخراسان‌جنوبی،امروز در گردهمایی روحانیون شهرستان زیرکوه،اظهارداشت:روحانیون در روستاها یک حرکت جهادی واقعی در محل خدمت انجام می دهند و با تمام مشکلات در روستاها مستقر می شوند و به درد دین مردم میرسند و،با مردم همکاری می کنند و از تمام رفاه و راحتی خود در شهرها میزنند تا به روستاها هجرت کنند و به دین مردم رسیدکی کنند.
مسئول ستاد اقامه نماز استان خاطرنشان کرد: کار ستاد اقامه نماز بین ستاد و سازمان تبلیغات کشور مشترک است و ان شاالله در اولین فرصت در شهرستان زیرکوه با حضور سرپرست سازمان تبلیغات استان ،دبیر ستاد معارفه و ستاد اقامه نماز در شهرستان زیرکوه افتتاح خواهد شد.
وی با تاکید بر رونق اقامه نماز صبح در مساجد،گفت:روحانیون تا می توانند برای نماز صبح برنامه ریزی کنند و نماز صبح را در مساجد اقامه نمایند و خوددر این راه پیشقدم باشند.
حجت الاسلام کمیلی بیان داشت: همچنین روحانیون در بحث بیان احکام اهمیت زیادی بدهند و از بیان آن کوتاهی نکنند،هرچند مردم مسائل را بدانند ولی شما بیان کنید چون هستند کسانی که هنوز در مسائل مبتلا به مانده اند و احکام شرعی را به درستی نمی دانند.
گفتنی است،جلسه ماهانه روحانیون شهرستان زیرکوه صبح امروزبا حضور ائمه جمعه شهرهای زهان،اسفدن، حاجی آباد، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه و روحانیون این شهرستان و همچنین حجت الاسلام کمیلی مسئول ستاد اقامه نمازاستان و حجت الاسلام سبزکارمسئول کانونهای فرهنگی مساجد استان خراسان جنوبی در دفتر امام جمعه شهرستان زیرکوه برگزار گردید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا