عمومی

روز قدس ،لبيك به نداي امام راحل است

سرپرست اداره تبیلغات اسلامی زیرکوه با بیان اینکه روز قدس ،لبيك به نداي امام راحل است،گفت: امروز در خط امام بودن يعني ايستادگي در مقابل ظلم وظالمين.

حجت الاسلام احمد اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری زیرکوه نیوز،با اشاره به فرا رسیدن روز جهانی قدس،اظهارداشت: روز قدس، روزبيداري جهان اسلام وعدم غفلت از مظلومان جهان وايستادگي در مقابل ظالم است.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه خاطرنشان کرد: نيانگذارجمهوري اسلامي ايران با نام گذاري اين روز در جمعه آخر رمضان به جهانيان فهماند كه دفاع از مظلوم خود عبادتي است در كنار نماز وروز.
وی با بیان اینکه روز قدس ،لبيك به نداي امام راحل است،گفت: امروز در خط امام بودن يعني ايستادگي در مقابل ظلم وظالمين.
اسماعیلی اذعان داشت:روز قدس روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد بلکه روز مقابله مستضعفین با مستکبرین و روز مبارزه ملت‌ها در برابر ابرقدرت‌ها است.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه،تصریح کرد:روز قدس نماد آزادی خواهی، عدالت و حمایت از مظلومان برابر غاصبان و زورگویان و متجاوزان است، روزی که مومنان و مسلمانان روزه دار یک صدا ندای مظلومیت فلسطین اشغالی را به گوش جهانیان می‌رسانند و بدون شک حضور پر شکوه ملت های مسلمان در روز قدس این رژیم غاصب را بیش از هر زمان دیگر رسوا خواهد کرد.
وی تاکید کرد: مردم مومن ،انقلابی و همیشه در صحنه زیرکوه چه برادران اهل سنت و چه برادران شیعه با وحدت و انسجام مثل همیشه با حضور پرشور خود برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت خواهند کرد و مشت محکمی بر دهان یاوه گوی استکبار جهانی خواهند کوبید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا