عمومی

زنده نگه داشتن یاد شهدا، یک وظیفه همگانی است

مدیر آموزش و پرورش زیرکوه گفت:امروز وظیفه همه ماست که یاد و خاطر شهدا را زنده نگه داریم.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، علیرضا مهدی پور امشب در یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگی شهرستان زیرکوه با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا، اظهارداشت:هشتم آبان ماه یادآور خاطراتی است که دانش آموزان ما در آن زمان با تعطیلی کلاس درس و حضور در جبهه های حق علیه باطل نشان دادند باید آمیزه های علمی و دینی را علاوه بر کلاس درس در سنگر دیگری زنده کرد و آموخت و نمره قبولی خود را در جای دیگری کسب کردند.
مدیر آموزش و پرورش زیرکوه خاطرنشان کرد:امروز وظیفه همه ما به عنوان دانش آموز و معلم این است که با تاسی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب یاد و خاطر شهدا را زنده نگه داریم.
وی ادامه داد:برگزاری یادواره شهدا صرفا دور هم نشستن و صحبت کردن پیرامون شهدا نیست بلکه باید آرمانهای شهدا را جامه عمل بپوشیم و وفادار باشیم. آرمانهایی که جز حمایت و پیروی از ولایت فقیه نیست.
مهدی پور اذعان داشت:آن چیزی که وظیفه تک تک دانش آموزان و فرهنگیان است این است که با الگو پدیری از شهدا با اهداف و آرمانهای شهدا آشنا شویم و در راه شهدا گام برداریم.
مدیر آموزش و پرورش زیرکوه با بیان اینکه جنگ امروز توپ و تانک نیست،خاطرنشان کرد:آن چیزی که امروز به ان احتیاج داریم بصیرتی است که همه ما باید نسبت به آسیب های روز و جنگ نرم و فرهنگی دشمن داشته باشیم.
وی بیان داشت:خدا را شاکریم امروز هم شهدایی نظیر شهید حججی داریم که ثابت کردند اگر در زمان جنگ و دفاع مقدس نبودند اما با تاسی از فرمایشات ولی امر مسلمین و با ولایت پذیری خود همان جوانانی هستند که دشمن از انها هراس دارد‌.
مهدی پور با تقدیر از همه دست اندرکاران این یادواره گفت: امیدواریم خداوند این توفیق را به ما بدهد تا رهروان خوبی برای راه و ارمان های شهدا باشیم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا