عمومی

زندگی در جوار بارگاه ملکوتی امام زادگان افتخاری است که نصیب ایرانیان شده است

امام جمعه زیرکوه گفت: زندگی در جوار بارگاه ملکوتی امام زادگان افتخاری است که نصیب ایرانیان شده است .

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،جلسه برنامه ریزی سالروز شهادت امام رضا (ع) و برگزاری مراسم دربقاع متبرکه شهرستان به همت اداره اوقاف و همکاری ستاد امربه معروف شهرستان باحضور امام جمعه و جمعی از مدیران دستگاههای ذی ربط برگزار گردید.
حجت الاسلام و المسلمین مرتضایی نیا امام جمعه و رییس ستادامربه معروف شهرستان زیرکوه دراین جلسه،اظهارداشت: راه اصلی حل مشکلات کشور این است که خود را به اقتدار واقعی برسانیم و در سایه اسلام و معارف اهل بیت (ع) در مقابل خواسته های نابجای دشمن تسلیم نشویم، همان گونه که اهل بیت (ع) نیر همین راه را انجام دادند و موفق شدند.
رییس ستادامربه معروف شهرستان زیرکوه خاطرنشان کرد: زندگی در جوار بارگاه ملکوتی امام زادگان افتخاری است که نصیب ایرانیان شده است که نشان از ادب و محبت مردم ایران اسلامی به خاندان اهل بیت (ع) از همان ابتدای اسلام تاکنون بوده است.
حجت الاسلام مرتضایی نیا با اشاره به استقبال گرم مردم ایران از امام زادگان تصریح کرد: در برخی از مناطق مردم ضمن ابراز محبت به امامزادگان همراه با آنان با دشمنان جنگیدند و در کنار آنها به شهادت رسیدند.
مرتضایی نیا گفت: مردم منطقه زیرکوه نشان دادند همان طور که در گذشته از امامزادگان به خوبی استقبال کردند، در این زمان نیز با تقدیم شهیدانشان ارادت خود را به اهل بیت (ع) نشان داده اند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا