عمومی

زیرکوه،قهرمان اولین دوره مسابقات والیبال مرزداران شرق کشور

تیم والیبال زیرکوه به عنوان نماینده استان خراسان جنوبی در چارچوب اولین دوره مسابقات والیبال مرزداران شرق کشور توانست با کسب ۹ امتیاز در سه دیدار خود با اقتدار جام قهرمانی این رقابت ها رو از آن خود کند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، تیم والیبال زیرکوه به عنوان نماینده استان خراسان جنوبی در چارچوب اولین دوره مسابقات والیبال مرزداران شرق کشور توانست با کسب ۹ امتیاز در سه دیدار خود با اقتدار جام قهرمانی این رقابت ها رو از آن خود کند.
تیم والیبال زیرکوه(نماینده خراسان جنوبی) در دیدار نخست توانست با نتیجه ۳ بر ۱ تیم دانش والیبال قاین را از پیش رو بردارد و در دیدار دوم خود با نتیجه ۳ بر ۱ تیم والیبال استان سیستان و بلوچستان را با شکست بدرقه کرد.
در ادامه و در دیداری حساس و آخرین بازی این دوره از رقابت ها نماینده خراسان جنوبی با نتیجه ۳ بر صفر تیم والیبال سرخس نماینده استان خراسان رضوی را مغلوب خود کرد و با اقتدار و کسب ۹ امتیاز قهرمان اولین دوره مسابقات والیبال مرزداران شرق کشور شد.
گفتنی است، این مسابقات با شرکت ۴ تیم از استانهای خراسان جنوبی، خراسان رضوی و استان سیستان و بلوچستان به میزبانی شهرستان مرزی زیرکوه در محل سالن ورزشی هلال احمر شهر حاجی آباد برگزار گردید.
در مراسم پایانی این مسابقات با حضور فلاحتی نماینده شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی،ملکی ریاست هیات والیبال استان، امام جمعه و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی از تیم های اول تا سوم با اهدای کاپ و حکم قهرمانی تقدیر شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا