عمومی

زیرکوه، نماینده خراسان جنوبی در مسابقات هاکی کشور

سرپرست اداره ورزش و جوانان زیرکوه گفت:در آینده نزدیک در رشته هاکی نماینده استان خراسان جنوبی در مسابقات کشوری خواهیم.

محمد کاظم ادیبیان در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت:به منظور ترویج ورزش هاکی و کشف استعدادهای شهرستان زیرکوه در این رشته ورزشی کارگاه آموزشی هاکی در این شهرستان برگزار گردید.
سرپرست اداره ورزش و جوانان زیرکوه خاطرنشان کرد:یک مربی و 4 ورزشکار کشوری از شهر زاهدان،به دعوت رئیس هیات استان به خراسان جنوبی سفر کرده است و در شهرستانهای بیرجند،قاین و زیرکوه کارگاه آموزشی برگزار کرده است که کارگاههای بیرجند و قاین یک روزه و کارگاه آموزشی شهرستان زیرکوه،در دو روز برگزار گردید.
ادیبیان تصریح کرد:در این دوره آموزشی بیش از 70 نفر از نوجوانان،جوانان و بانوان شهرستان شرکت کردند.
وی با بیان اینکه در آینده نزدیک نماینده استان در مسابقات کشوری خواهیم بود،گفت: به زودی چند نفر از علاقه مندان مربی گری این رشته در دوره مربی گری که در مرکز استان برگزار خواهد شد شرکت خواهند کرد تا بتوانیم با آمادگی در مسابقات کشوری شرکت نمائیم.
ادیبیان ادامه داد: چون رشته هاکی به رشته فوتسال نزدیک است ودر شهرستان زیرکوه رشته فوتسال علاقه مندان بی شماری دارد،پیشرفت در این رشته ورزشی نیز بسیار زیاد است .
سرپرست اداره ورزش و جوانان زیرکوه اذعان داشت: امکانات مورد نیاز این رشته ورزشی از طرف هیات هاکی استان در اختیار اداره ورزش و جوانان زیرکوه قرار گرفته و تجهیزات دیگر از قبیل کفش و لباس هم به زودی تهیه خواهد شد تا این رشته ورزشی رونق بهتری در شهرستان بگیرد.
گفتنی است،کارگاه آموزشی هاکی با حضور مربی و 4 نفر از بازیکنان لیک کشوری از شهر زاهدان به مدت دو روز در شهرستان زیرکوه برگزار شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا