عمومی

زیرکوهی ها در دو رده سنی فینالیست شدند

مسابقات مینی فوتبال شهرستان قاین در حالی به ایستگاه آخر خود رسید که از سه فینال ممکن، نونهالان و نوجوانان زیرکوه در دو فینال حضور دارند و تا اینجای کار با کمترین گل خورده و بدون باخت حداقل فرصت عرض اندام به حریفان را دادند.

به گزارش ÷ایگاه خبری زیرکوه نیوز،مسابقات مینی فوتبال شهرستان قاین در حالی به ایستگاه آخر خود رسید که از سه فینال ممکن، نونهالان و نوجوانان زیرکوه در دو فینال حضور دارند و تا اینجای کار با کمترین گل خورده و بدون باخت حداقل فرصت عرض اندام به حریفان را دادند.
تیم دارالقران امام حسن مجتبی(ع) حاجی آباد در سه رده ی سنی زیر 12 ، زیر14 و زیر 19 سال در این مسابقات شرکت کرد که در دو رده سنی زیر12 سال و زیر 14 با اقتدار و به عنوان تیم نخست هر گروه به نیمه نهایی صعود کرد.
در دیدار نیمه نهایی تیم زیر 12 سال به مصاف تیم صاحب الزمان شهرستان قاین رفت و با نتیجه 2بر صفر و بایک بازی مالکانه قدرت خود را به حریفش دیکته کرد و تیم زیر 14 سال زیرکوه نیز با نتیجه 3بر 1 تیم داروگیاهی هزار درمان این شهرستان را مغلوب کرد.
تا اینجای کار در رده سنی زیر 12 سال به 8 گل زده و 1 گل خورده جواز حضور در فینال این رده سنی را با اقتدار بدست آورد و همچنین در رده سنی زیر 14 سال با 14 گل زده و تنها 2 گل خورده شرایط مشابهی رقم زد.
فینال این دوره از مسابقات هفته آینده برگزار خواهد شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا