عمومی

سارق یکی از مغازه های حاجی آباد در کمتر از دو ساعت دستگیر شد

با تلاش ماموران انتظامی زیرکوه،سارق یکی از مغازه های حاجی آباد در کمتر از دو ساعت دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان زیرکوه در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،در تشریح این خبر اظهارداشت:در پی اعلام وقوع یک فقره سرقت از یکی از مغازه های شهر حاجی اباد به مرکز فوریتهای پلیسی 110 در این شهرستان،بلافاصله مامورین کلانتری مرکز و پلیس آگاهی شهرستان در محل حاضر شدند.
سرهنگ بخشی خاطرنشان کرد:مامورین انتظامی به محض ورود به محل مشاهده کردند که سارق یا سارقین با شکستن شیشه ورودی مغازه اقدام به سرقت لوازم کامپیوتری از داخل مغازه نموده اند.
وی تصریح کرد:تحقیقات جهت شناسایی و دستگیری سارق یا سارقین با توجه به اهمیت موضوع به صورت ویژه در دستور کار مامورین آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
فرمانده انتظامی زیرکوه ادامه داد:با انجام تحقیقات و استفاده از شگردهای خاص پلیسی و اشراف کامل به تحرکات سارقین،این سارق در کمتر از دو ساعت توسط مامورین آگاهی شناسایی شد.
بخشی بیان داشت: پس از هماهنگی و اخذ نیابت قضایی ،ضمن ورود به مخفیگاه متهم که از سارقین سابقه دار و حرفه ای شهرستان می باشد،ضمن کشف لوازم مسروقه از لابلای پتوها ،وی دستگیر و جهت بازجویی و تکمیل پرونده به پلیس آگاهی دلالت شد.
این مقام انتظامی خاطرنشان کرد:متهم در مواجهه با دلائل ارائه شده به بزه خود اعتراف و بیکاری و اوضاع بد اقتصادی را علت این سرقت اعلام کرد.
وی اذعان داشت:این سارق پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی گردید و روانه زندان شد.
بخشی،ارزش اموال مسروقه را 20 میلیون ریال اعلام کرد و گفت:شهروندان،کسبةبازاریان و مالکان واحدهای تجاری باد جهت پیشگیری از سرقت،ضمن تجهیز اماکن به وسائل هشدار دهنده و ایمنی مانند دوربین مداربسته ودزدگیر ،با رعایت هشدارهای انتظامی به توصیه های پلیس توجه تا از سرقت های احتمالی جلوگیری شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا