عمومی

سالن ورزشی شیرگ نیازمند کمک خیرین

دبیر مجمع خیران ورزش‌یار خراسان جنوبی گفت:کلنگ سالن ورزشی خیرساز روستای شیرگ در سال 92 به زمین خورد و اکنون برای تکمیل نیازمند مشارکت خیرین است.

جعفر علی‌آبادی در گفت‌وگو باپایگاه خبری زیرکوه نیوز، اظهار داشت: نخستین‌ همایش خیران ورزش‌یار خراسان جنوبی اردیبهشت ماه سال جاری در بیرجند برگزار می‌شود.
دبیر مجمع خیران ورزش‌یار خراسان جنوبی با بیان اینکه این همایش به منظور تجلیل و تکریم و با هدف آشنایی خیران و واقفان به امر کمک به توسعه زیرساخت‌های ورزشی استان برگزار می‌شود،خاطرنشان کرد:16 پروژه ورزشی به همت خیرین در استان خراسان جنوبی احداث و در حال احداث است که شهرستان‌های قاینات و سرایان به ترتیب با اجرای شش و سه پروژه ورزشی دارای بیشترین پروژه ورزشی هستند که در حال احداث توسط خیران ورزش‌یار می‌باشد.
وی تصریح کرد: گود باستانی روستای امیرآباد بیرجند، گود باستانی روستای اسفشاد قاین و زمین چمن مصنوعی فوتبال خضری دشت بیاض با مجموع هزینه‌کرد ۹ میلیارد ریال که توسط خیران ورزش‌یار احداث شده است به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.
وی خاطرنشان کرد: سالن ورزشی هزار و ۲۰۰ متری روستاهای کریمو و مصعبی شهرستان سرایان از جمله این پروژه‌هایی هستند که خیران ورزش‌یار متعهد به احداث آن می‌باشند.
دبیر مجمع خیران ورزش‌یار خراسان جنوبی از ساخت بزرگترین پروژه خیران ورزش‌یار استان خبر داد و افزود: سالن ورزشی هزار و ۳۰۰ متری روستای حاجی‌آباد شهرستان بیرجند با هزینه‌کرد ۴ میلیارد ریال در حال احداث است که تاکنون ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
علی‌آبادی متذکر شد: ساخت ۸ گود باستانی، ۴ سالن ورزشی و ۴ زمین چمن مصنوعی فوتبال نیز از دیگر طرح‌هایی است که کلنگ احداث آن زده شده و توسط خیران ورزش‌یار خراسان جنوبی تامین‌ اعتبار می شود
وی اظهار داشت: مجمع خیران ورزش‌یار خراسان جنوبی در سال ۱۳۹۴ مجوز فعایت خود را دریافت کرده و بیش از ۵۰ عضو فعال از اقشار مختلف و بونی را جذب کرده است .
علی آبادی به سالن ورزشی روستای شیرگ شهرستان زیرکوه اشاره کرد و گفت:این پروژه اولین پروژه خیرساز استان خراسان جنوبی است که در سال 1392 کلنگ آن به زمین خورده است.
دبیر مجمع خیران ورزش‌یار خراسان جنوبی ادامه داد:تا کنون شناژ این پروژه ریخته شده و سوله آن نیز خریداری و آماده نصب می باشد.
وی با اشاره به برگزاری همایش خیرین ورزش یار استان در اردیبهشت ماه جاری از همه خیرین جهت مشارکت در تکمیل این پروژه دعوت به همکاری کرد.
روستای شیرگ یکی از روستاهای بخش زهان شهرستان زیرکوه است که در فاصله حدودا 65 کیلومتری مرکز شهرستان قرار دارد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا