عمومی

سخنان دیوانه وار ترامپ ، واکنش مرزنشینان زیرکوه را به همراه داشت

اظهارات سخیف شب گذشته ترامپ در مورد جمهوری اسلامی ایرانی موجی از انتقاد در سرتا سر ایران اسلامی را در برداشته است و مرزشنینان غیور زیرکوه نیز در این خصوص واکنش نشان دادند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارات سخیف شب گذشته ترامپ در مورد جمهوری اسلامی ایرانی موجی از انتقاد در سرتا سر ایران اسلامی را در برداشته است و مرزشنینان غیور زیرکوه نیز در این خصوص واکنش نشان دادند.
نادعلی بخشی یکی از عشایر غیور شهرستان زیرکوه در ابن خصوص اظهارداشت: بنده به عنوان یک عشایر اعلام می کنم ما عشایر شهرستان زیرکوه و تمام ملت ایران همیشه در صحنه هستیم و پشتیبان رهبری و این امریکا و تمام حامیانش هیچ غلطی نمی تواند بکند.
وی قطعه شعری نیز با این مضمون قرائت کرد:
ما همه هستیم عشایر با کلام و با مرام جان نثار رهبریم و پیرو خط امام
گر شود روزی ز اهریمن خیانت بر وطن ما همان طوفان سختیم ، آتشی داریم به کام
بخشی ادامه داد:ایران هیچوقت جنگ طلب نبوده و نخواهد بود ولی این آمریکاست که از همان اول انقلاب بهانه جویی می کند و برای ایران دنبال بهانه و چالش است.
این عشایر شهرستان زیرکوه گفت: آمریکا در حال حاضر در عراق ، سوریه، افغانستان و کشورهای دیگر دنبال جنگ طلبی و آشوب است و خودش تروریست ها را پرورش می دهد و از طرفی ایران را حامی تروریست می داند در صورتیکه کل تروریست ها پرورش یافته آمریکا و رئیس جمهور دیوانه اش است.
دلاکه یکی دیگر از عشایر شهرستان زیرکوه نیز گفت: من به عنوان یک عشایر مرزنشین ضمن محکوم کردن سخنان سبک و دیوانه وار ترامپ اعلام می کنم ،پشتیبان سپاه پاسداران هستم و مشت محکمی همراه با عشایر شهرستان بر دهان یاوه گویان علیه ایران اسلامی و سپاه پاسداران می کوبیم.
وی ادامه داد: اگر سپاه ایران نباشد کل مظلومان جهان زیر چکمه های آمریکا و اسرائیل و عربستان له می شوند و باید سپاه باشد تا مظلومان کل جهان در آسایش باشند زیرا سپاه ثابت کرده است که یاور محرومان و مظلومان است.
عابدینی یکی از شهروندان شهر حاجی آباد نیز ، خاطرنشان کرد:آمریکا و دشمنان ایران اسلامی به خوبی نقش سپاه را در جنگ فهمیده اند و در حال حاضر نیز دشمنان باید بدانند که نیروهای بسیج به عنوان یاری کننده در کنار پاسداران جان برکف ، پا در رکاب رهبر فرزانه خود قرار دارد.
وی ادامه داد: مردم ایران به سخنان بیهوده ترامپ اهمیت نمی دهند و می دانند این سخنان بخاطر قدرت جمهوری اسلامی ایران است.
عابدینی گفت: ما حاضریم جانمان را فدا کنیم اما حاضر نیستیم و اجازه نخواهیم داد سرنوشت کشور به دست ترامپ و سخنان دیوانه وار او رقم بخورد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا