عمومی

سرعتگیر ورودی بلوار شاسکوه حذف می شود

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی زیرکوه گفت:سرعتگیر ورودی بلوار شاسکوه به علت دید ناکافی ،حذف می شود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، پس از نصب سرعتگیر سیمانی در ورودی بلوار شاسکوه از سمت آبیز و اعتراض شهروندان و رانندگان درخصوص عدم دید کافی نسبت به این سرعتگیر،اعضای شورای اسلامی شهر و فرمانده پلیس راهور شهرستان ضمن بازدید از محل نصب سرعتگیر، تصمیم به حذف این سرعتگیر گرفتند.
سروان خسروی ، گفت:با توجه به اینکه جاده فرعی است و در روز حداکثر سرعت مجاز 85 و در شب 75 کیلومتر است و از طرفی به محض ورود وسایل نقلیه به شهر حاجی آباد از این ورودی یک تقاطع خطرناک قرار دارد،تصمیم گرفته شد تا در این محل یک سرعتگیر نصب شود تا سرعت وسایل نقلیه کاسته شود و از بروز تصادف در این تقاطع خودداری شود.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی زیرکوه خاطرنشان کرد:این موضوع در شورای ترافیک شهرستان تایید و مصوب گردید اما افرادی که سرعتگیر را نصب کرده اند از محل دقیق نصب ، بی اطلاع بوده اند و سرعتگیر در فاصله حدود 50 متر پایین تر نصب شده است که با اعتراض رانندگان همراه بود.
جواد کامکار عضو شورای اسلامی شهر نیز در این خصوص گفت: با توجه به اینکه رانندگان به محض بالا آمدن از گودی رودخانه ،‌به این سرعتگیر می رسند، دیدکافی وجود ندارد و برای وسایل نقلیه خطر آفرین است .
وی ادامه داد: تا کنون اعتراضات زیادی در این خصوص صورت گرفته و اگر این سرعتگیر حذف نشود قطعا اعتراضات بیشتری را به دنبال خواهد داشت.
در پایان این بازدید مقرر گردید ، سرعتگیر مورد نظر حذف و به 50 متر جلوتر در ابتدای تقاطع منتقل شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا